Víťazom januárového dTeste stolných mixérov sa stal mixér ETA Ergo

21.01.2014 14:51

Praha, 20. januára 2014
Januárový nezávislý test stolných mixérov dokázal, že v jednoduchosti je sila. Víťazom nezávislého a ceneného spotrebiteľského testu dTest sa stal mixér ETA Ergo, ktorý ponúka tri základné funkcie: prípravu koktejlu, prípravu cesta (napríklad na palacinky) a drvenie ľadu.

Moderný trend výroby domácich kokteilov sa stal súčasťou občerstvenia pre rodinné i priateľské návštevy. Koktail najlepšie pripravíte v stolnom mixéri, kam vložíte požadované ingrediencie, stlačíte tlačidlo a behom niekoľkých sekúnd máte osviežujúci kokteil. V nezávislom teste dTest, zo začiatku tohto roka, zvíťazil medzi 15 mixéry rôznych značiek - ETA Ergo.
Nezávislé združenie dTest je združenie pre objektívne testovanie, pre lepšiu orientáciu zákazníkov medzi produktmi na Českom trhu a poradca pre dobré nákupy. Motto dTeste je: "Objektívne - Nezávisle - Bez reklám". Združenie nakupuje objektívne a anonymne a bežne v obchodnej sieti. Výrobcovia ani predajcovia nemôžu ovplyvniť výber a víťaza. Testy prebiehajú v nezávislých laboratóriách a sú vybrané objektívne kritériá. Náklady na nezávislé testovanie sú hradené z predplatného časopisu dTest a verejných zdrojov. V časopisu dTest ani na webových stránkach nie je uvedená žiadna reklama. Vítězem januárového dTeste stolných mixérov sa stal mixér ETA Ergo Pri januárovom testovaní stolných mixérov redaktori zisťovali, či mixér zvládne pripraviť aj niečo iné ako koktail, treba majonézu alebo šľahačku.

Stolný mixér ETA Ergo sa stál víťazom tohto testu s výborným výsledkom 68%. Mixér zvládol veľmi dobre prípravu kokteilu a drvenie ľadu.


O spoločnosti ETA:
ETA a.s. je tradičnou českou značkou malých domácich spotrebičov, ktorá pôsobí na trhu od roku 1943 a patrí medzi najväčšie české značky. Spontánna znalosť značky ETA medzi českými spotrebiteľmi dosahuje 96%, a to nielen názvom, ale aj synonymami "tradície" a "kvalita". V októbri 2011 značku ETA kupuje líder na trhu distribúcie domácej elektroniky firma HP Tronic Zlín spol. s.r.o.

Ďalšie informácie Vám rada poskytne:
Kateřina Prantlová
M: +420 725 177 897
PR Manager
ETA a.s.
Zelený pruh 95/96
147 00 Praha 4


Poradna

Nevíte si rady s výběrem ETA produktu a chcete poradit?

Poradna

ETA klub

Zaregistrujte se do ETA klubu a získejte klubové výhody.

Registrace


ETA firma

Tradičná česká značka domácich spotrebičov, zvíťazila v prieskume "Dobrá značka", ktorý každoročne organizuje spoločnosť Reader 's Digest Výber v 16 krajinách sveta.

Viac info

ETA garancia

Potrebujete opraviť výrobok ETA? Ponúkame vám prehľadný zoznam záručných a pozáručných servisných miest na desiatich miestach po celej Slovenskéj republike.

ETA garancia

ETA klub

Členové získávají při nákupu v eshopu a značkových prodejnách ETA slevu 10 % na veškeré zboží a dále jsou pro ně připravovány různé akční nabídky.

ETA klub

ETA shop

Kompletní nabídku produktů ETA najdete v e-shopu, který nabízí výhodné akční ceny pro členy ETA klubu. Momentálně probíhá výprodejová akce.

E-shop