Viacúčelové vysávače

Viacúčelové vysávače

Viacúčelové vysávače

Nakúpte vysoko výkonné viacúčelové vysávače. Sú určené pre vysávanie aj menej obvyklých miest, ako hobby dielne, haly či spoločenské miestnosti. Využitie však nájdu aj v domácnostiach. Nízka hlučnosť a dostatočne silný sací výkon.

Viacúčelové vysávače majú bohaté príslušenstvo, vďaka ktorému sa dostanete aj do neprístupných priestorov. Viacúčelové vysávače využijete ako pre suché, tak na mokré vysávanie. Kúpte si ich priamo od výrobcu.

ETA shop

Kompletní nabídku produktů ETA najdete v e-shopu, který nabízí výhodné akční ceny pro členy ETA klubu. Momentálně probíhá výprodejová akce.

E-shop

ETA garancia

Potrebujete opraviť výrobok ETA? Ponúkame vám prehľadný zoznam záručných a pozáručných servisných miest na desiatich miestach po celej Slovenskéj republike.

ETA garancia

ETA klub

Členové získávají při nákupu v eshopu a značkových prodejnách ETA slevu 10 % na veškeré zboží a dále jsou pro ně připravovány různé akční nabídky.

ETA klub

ETA firma

Tradičná česká značka domácich spotrebičov, zvíťazila v prieskume "Dobrá značka", ktorý každoročne organizuje spoločnosť Reader 's Digest Výber v 16 krajinách sveta.

Viac info