Bezvreckové vysávače

Moderné bezvreckové vysávače ETA sú vysokovýkonnými upratovacími pomocníkmi, ktorí nájdu svoje uplatnenie predovšetkým v domácnostiach s alergikmi. Bezvreckové vysávače majú vysoko účinnú filtráciu, perfektný sací výkon, a navyše sa nemusíte trápiť s dokupovaním a výmenou vreciek na prach.

Tým však množstvo ich výhod nekončí – vysávače ETA vždy ponúkajú niečo navyše. Bezvreckový vysávač Andare Animal disponuje turbo hubicou pre efektívnejšie vysávanie vlasov či zvieracej srsti z kobercov, je teda vhodným kandidátom pre domácnosti so zvieracími maznáčikmi. Tam nájde svoje využitie tiež úsporný ETA Salvet AnimalNový bezvreckový vysávač Stormy potom ponúkne široké príslušenstvo vrátane parketovej hubice s konským vlásím, ktorou šetrne vysajete parkety a ďalšie tvrdé podlahy. Každý si tak môže zvoliť, aké vlastnosti u svojho nového vysávača ocení najviac.

Zaobstarajte si bezvreckový vysávač ETA aj vy – nájdete v ňom praktického a výkonného pomocníka, ktorý vás efektívne zbaví prachu a nečistôt.