Bezvreckové vysávače

Nebaví vás nekonečné dokupovanie sáčkov a ich nepraktické vyprázdňovanie? V tom prípade siahnite po jednom z moderných bezvreckových vysávačov ETA. Uplatnenie nájdu predovšetkým v domácnostiach s alergikmi, a to vďaka ich vysoko účinnej filtrácii a perfektnému saciemu výkonu.

Upratovací pomocníci z radu ETA Stormy vás zbavia prachu aj špiny raz dva. ETA Stormy Electronic s inteligentnou elektronickou reguláciou sacieho výkonu boduje na všetkých typoch podláh aj kobercov. Pre domácnosti, kde vládnu domáci miláčikovia, je tu výkonný ETA Grande Animal s veľkým a malým turbokefkou na polapenie všetkých chlpov.

Ani bezvreckovým vysávačom nechýba bohaté príslušenstvo, ktoré vám uľahčí upratovanie domácnosti. Parketová hubica s otočným kĺbom je šetrná k tvrdým podlahám, vankúšová hubica sa postará o čistenie mäkkých vankúšov a čalúnenie. Chytrou vychytávkou je špeciálna kefa DermoPet, ktorá vám pomôže so starostlivosťou o srsť vašich malých chlpáčov.

Zaobstarajte si bezvreckového pomocníka aj vy. S predĺženou zárukou na 3 alebo 5 rokov si s vysávačmi ETA vytvoríte skutočne dlhodobý vzťah.