Čističe okien

Neustále odkladáte umývanie okien, pretože viete, že vám zaberie minimálne pol dňa? Tomu je dávno koniec. S praktickými pomocníkmi v podobe čističov okien ETA sú čisté okná a iné sklenené plochy otázkou niekoľkých okamžikov. Zároveň sa nemusíte obávať šmúh a únavného leštenia. Čistič okien odsaje prebytočnú vlhkosť, nanesený čistiaci prostriedok a nečistoty. Jednoduchému a komfortnému ovládaniu napomáha aj jeho minimálna hmotnosť, vďaka ktorej zvládnete bez akýchkoľvek problémov umývanie okien aj v úrovni nad vašou hlavou.

Čistič okien ETA Finestro  je súčasnou jednotkou vo svojej kategórii. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a absencia kábla zaistia bezpečné a pohodlné zaobchádzanie. Umývaním okien však jeho schopnosti nekončia – poslúži aj na čistenie sprchových kútov, dlaždičiek alebo zrkadiel. Vďaka širokému záberu vás od čistého okna alebo zrkadla delí iba pár ťahov.

Využite na upratovanie týchto príručných pomocníkov, a šetrite tak energiu aj čas. Čističe okien ETA sú inteligentným riešením pre dokonale čistú domácnosť.

Šírka záberu