Čističe okien

Neustál odkladáte umývanie okien, pretože viete, že vám to zaberie pol dňa? Teraz je všetko inak. S praktickými pomocníkmi na upratovanie - čističmi okien ETA nemusíte mať strach, že po umytí na nich zostanú šmuhy a budete ich musieť znovu leštiť. Podstata týchto prístrojov spočíva v odsávaní prebytočnej vlhkosti, čistiaceho prostriedku a samozrejme nečistôt. Jednoduchému a komfortnému ovládaniu ešte napomáha jeho minimálna hmotnosť, vďaka ktorej zvládne čistiť okna nad hlavou bez akýchkoľvek problémov.

Horká novinka čistič okien ETA Aquarelo, ktorý v sebe ukrýva 3,7 V akumulátor Li-lon je súčasnou jednotkou vo svojej kategórii. Ergonomický tvarovaná rukoväť a žiadny kábel zaistia úplne bezpečné zachádzanie aj na vyššie postavených miestach. Je možné ho využiť nielen ako čistič okien, ale tiež napríklad na čistenie sprchových kútov, dlaždičiek, zrkadiel apod. Šírka záberu je niečo okolo 28 cm,  takže vám na okno vystačí iba pár ťahov a je hotovo.

Zjednodušte si prácu a nestresujte sa zbytočne pred sviatkami alebo návštevou. Využite múdreho riešenia pre múdrych ľudí.