Elektrické hrnce a panvice

Elektrické hrnce a panvice ETA umožňujú variť, piecť a zapekať pohodlne, zdravo a úsporne bez ohľadu na veľkosť vašej kuchyne. Svoje využitie nájdu v tých malých aj veľkých, rovnako ako na chate alebo v karavane. Vďaka ich nízkej spotrebe môžete navyše v porovnaní s bežnou elektrickou rúrou ušetriť až 80 % energie. Neprehliadnuteľná je tiež úspora miesta – potrebujete totiž iba jediný prístroj. Elektrický hrniec na pečenie ETA Pečenka zastane oveľa viac práce, ako by ste od jeho kompaktných rozmerov čakali.

Pečenky ponúkame v troch vyhotoveniach – tú pravú si tak vyberie skutočne každý. Pre domácnosti s malým počtom členov je ideálna Pečenka Mini. Zastane väčšinu funkcií svojich väčších súrodencov a nezaberie veľa miesta. ETA Pečenka Klasik je ideálna pre rodiny s deťmi. Ide o tradičný model hrnca na pečenie, ktorý žne dlhoročné úspechy v českých aj slovenských domácnostiach. ETA Pečenka MAX potom vďaka rozmanitému príslušenstvu zvládne ešte viac typov chutných pokrmov. Vykúzlite s ňou skvelé bábovky, môžete v nej grilovať alebo napr. pripravovať obľúbené špízy. Podobne multifunkčným pomocníkom je aj tlakový hrniec ETA Tauro, ktorý ponúka až osem funkcií v jednom.

Hrniec na pečenie ETA Pečenka sa jednoducho stane nenahraditeľnou súčasťou vašej rodiny, s ktorým ľahko prenesiete domácu kuchyňu kamkoľvek so sebou!

 

Objem hrnca/panvice
Príkon hrnca/panvice
Príkon
Objem hlavnej nádoby