Chladnička 2dv. ETA 174490000F

Kód produktu: ETA174490000F
Novinka
Dvojdverová chladnička s mrazničkou v hornej časti a celkovým objemom 151 l. Chladnička spadá do energetickej triedy F. PRÉMIOVÝ SERVIS.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Kompresor

Popis:

V jednoduchosti je krása

Dvojdverová chladnička ETA vďaka svojej jednoduchosti zapadne do každej kuchyne. Chladiaci priestor s objemom 112 l rozdeľujú 2 výškovo nastaviteľné police z bezpečnostného skla. Navyše tu nájdete aj box na uchovávanie čerstvej zeleniny a 3 praktické bočné priehradky na skladovanie vody či studených omáčok.


Chladnička využíva tradičné statické chladenie a teplotu je možné regulovať pomocou nastaviteľného termostatu. Energeticky chladnička spadá do triedy F.


Mraziaci priestor je umiestnený v hornej časti chladničky a zaujíma objem 39 l. Hodí sa tak do menších domácností, či na chatu na uchovanie úrody zo záhradky, či lesných húb. Mraziaca kapacita je 2,4 kg / 24 hod., čo znamená, že je chladnička schopná za 24 hod. zamraziť naraz 2,4 kg potravín na nastavenú teplotu. Mraziaci priestor je prakticky rozdelený mriežkou, takže o svojich zásobách budete mať prehľad.

Chytro a úsporne


Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka a navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou, vďaka ktorej budete mať oveľa väčší prehľad o obsahu chladničky. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože nevytvára nežiadúce teplo na rozdiel od klasickej žiarovky.


Pri prípadnom výpadku prúdu sa nemusíte báť, že by ste prišli o svoje potraviny – chladnička je totiž schopná udržať teplotu po dobu 11 hod.

Prémiový servis ETA

S týmto unikátnym výrobkom získate súčasne prémiové služby, ktoré za vás vyriešia prípadný problém. Jedná sa o predĺženú záruku na 5 rokov na kompresor, 7 dní v týždni prístupnú zákaznícku linku pre nahlásenie poruchy a prípadnú technickú podporu. Ďalej zrýchlený servis s expresným zásahom servisu najneskôr do 2 pracovných dní po nahlásení problému.


Technické parametre:

  • Výška chladničky 123 cm
  • Šírka chladničky 50 cm

K stiahnutiu