Chladnička komb. ETA 335590000C, NoFrost

Kód produktu: ETA335590000C
Novinka
Chladnička s invertorovým motorom v energetickej triede C s objemom 323 l. Režimy DOVOLENKA, SUPER mrazenie a NO FROST technológia. PRÉMIOVÝ SERVIS

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Kompresor

Popis:

Moderná a praktická

Kombinovaná chladnička ETA v jednoduchom bielom dizajne nesmie chýbať v žiadnej modernej kuchyni. Celkový úžitkový objem chladničky je 323 l, čo vystačí aj pre viacčlennú rodinu. Vďaka prehľadnému LED displeju budete mať všetky funkcie aj teplotu pod kontrolou.


Dvojdverová chladnička dokáže zaujať nielen svojím dizajnom, ale tiež svojou úspornou prevádzkou. Vďaka nízkej ročnej spotrebe je chladnička zaradená do energetickej triedy C, čo určite poteší vás aj vašu peňaženku.


Chladnička ETA disponuje úsporným invertorovým motorom, ktorý je tichší a spoľahlivejší než klasické kompresory. Invertorový motor spotrebováva iba taký výkon, ktorý potrebuje a nedochádza tak k prechladzovaniu. Celkovo tak spotrebuje oveľa menej energie a zariadenie je tak úspornejšie.


Teplotu chladiacej aj mraziacej časti môžete ovládať oddelene pomocou prehľadného LED displeja. Pre jednoduchšie uchovávanie potravín si môžete vybrať z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov (ECO, DOVOLENKA, SUPERMRAZENIE), ktoré vám uľahčí ovládanie spotrebiča v určitých situáciách. Nemusíte sa ani obávať vznikajúcej námrazy, spotrebič je vybavený beznámrazovou adaptívnou NO FROST technológiou ADAPT+.

Chladiací priestor

Chladiaca časť chladničky disponuje objemom 219 l. Priestor chladničky je rozdelený 3 policami z odolného skla, navyše tu nájdete tiež držiak na 4 fľaše a transparentné zásuvky na ovocie a zeleninu.

Celkový priestor dopĺňa praktické bočné priehradky na mlieko či studené omáčky. Na obsah chladničky vám posvieti úsporné LED osvetlenie, ktoré nevytvára teplo a šetrí tak vaše výdaje.

Mraziací prostor

Mraziaci priestor v spodnej časti chladničky má celkovú kapacitu 104 l. Pohodlne v ňom tak uskladníte mäso, ryby, huby a zmrzlinu. S výkonnou triedou mrazenia **** môžete uchovávať potraviny pri nízkych teplotách aj dlhodobo bez straty kvality. Mraziaca kapacita chladničky ETA je 6,4 kg / 24 hod., čo znamená, že pokiaľ máte napríklad veľký nákup, chladnička je schopná za 24 hodiny zamraziť až 6,4 kg potravín na nastavenú teplotu.


Vďaka výškovo nastaviteľným nožičkám bude chladnička pevne stáť kde má, nech už ju umiestnite kamkoľvek. Elegantné zapustené držadlo zaistí, že dizajnovo zapadne do každej kuchyne a pokiaľ vám smer otvárania dverí nevyhovuje, môžete ho jednoducho zmeniť. Tesnenie dverí, ktoré je náchylné k opotrebeniu je tiež ľahko vymeniteľné, čo predlžuje životnosť chladničky. 

Prémiový servis ETA

S týmto unikátnym výrobkom získate súčasne prémiové služby, ktoré za vás vyriešia prípadný problém. Jedná sa o predĺženú záruku na 5 rokov na kompresor, 7 dní v týždni prístupnú zákaznícku linku pre nahlásenie poruchy a prípadnú technickú podporu. Ďalej zrýchlený servis s expresným zásahom servisu najneskôr do 2 pracovných dní po nahlásení problému.


Technické parametre:

  • Výška chladničky 184 cm
  • Šírka chladničky 60 cm

K stiahnutiu