Vysávač AKU ETA Verto II 3423 90000

Kód produktu: ETA342390000
Malý a ľahký výkonný vysávač ETA Verto II - praktický na cestovanie aj s využitím do auta, kvalitný HEPA filter, akumulátor 11,1 V s prevádzkou až 20 minút.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Šikovný pomocník do domácnosti

Bezvreckový ručný vysávač ETA Verto II vám uľahčí prácu pri vysávaní. Je veľmi ľahký a má jednoduché a komfortné ovládanie pre pohodlnú manipuláciu. Vďaka jeho malým rozmerom sa s ním ľahko pracuje a nie je ani priestorovo náročný na uskladnenie.

Rozmerovo aj váhou je veľmi praktický na cestovanie. Vziať si ho môžete so sebou na chatu alebo na kempovanie. Určite ho využijete aj v aute, kde nie je možné zapojiť klasický vysávač. Voziť ho tak môžete neustále so sebou a budete ho mať stále po ruke.

Kvalitný a výkonný

Vysávač disponuje nádobou na prach s objemom 400 ml a kvalitným HEPA filtrom, s ktorým dosiahnete kvalitných výsledkov. S bezkáblovou prevádzkou vydrží vysávač v prevádzke až 20 minút a to vďaka Li-Ion akumulátoru s výkonom 11,1 V. Má svetelnú signalizáciu, ktorá vás bude informovať o stave nabíjania a prevádzky.

Bohaté príslušenstvo

K vysávaču dostanete štrbinovú hubicu, ktorá je vhodná na vysávanie úzkych a ťažko prístupných priestorov, ďalej kefka s jemnými štetinkami na šetrné vysávanie prachu a pavučín z nábytku alebo obrazov. Súčasťou balenia je aj nástenná dobíjacia základňa s adaptérom na nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača.

Na tento produkt naviac získate predĺženú záruku na motor na 3 roky. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 20 min
  • Vysávanie suché
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)

K stiahnutiu