Poháre na lungo ETA 5180 91010 sklo

Kód produktu: ETA518091010
Novinka
Elegantné dvojstenné poháre z borosilikátového skla s uškom pre ešte intenzívnejší pôžitok z kávy, 160 ml

Popis:

Láska na prvý dúšok


Povýšte svoj kávový rituál o úroveň vyššie s dvojstennými pohármi na lungo. Šálky sú vyrobené z dvojitého skla, ktoré okrem lákavého dizajnu znižujú aj riziko popálenia.

Vďaka dvojstennému borosilikátovému sklu sú poháre ľahké, no napriek tomu veľmi odolné. Bez obáv ich tak môžete zveriť svojej umývačke riadu. Pohár na lungo má aj praktické uško pre ešte príjemnejšiu manipuláciu.


 
Šálka o objeme 160 ml je ako stvorená pre lungo, inak povedané, predĺžené espresso. Pohár sa však rovnako dobre hodí na menšie cappuccino, čaj alebo detské kakao. Čím ale svoj pohár naplníte, je úplne na vás.

Užívate si svoju kávu radšej v pokoji a pohode? Dvojstenné poháre udržia správnu teplotu kávy oveľa dlhšie a vy si tak môžete vychutnať lahodné cappuccino aj po niekoľkých minútach. Na dosiahnutie ideálnej teploty nechajte poháre pred použitím chvíľu nahriať na kávovare. Týmito krokmi môžete teplotu výsledného nápoja zvýšiť aj o niekoľko stupňov, a to už sa vyplatí.


Vo dvojici chutí lepšie


V balení nájdete set dvoch pohárov o objeme 160 ml, aby ste si svoju kávu mohli vychutnať aj so svojou drahou polovičkou. Pokiaľ by ste zatúžili po väčšej sade, môžete si jednoducho dokúpiť ďalšie páry, alebo poháre na lungo doplniť aj pohármi na espresso či cappuccino. Stačí si vybrať z našej ponuky.


Technické parametre:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pre espresso, kávovar

K stiahnutiu