Skleničky na cappuccino ETA 51809 2010, 230 ml, 2ks

Kód produktu: ETA518092010
Novinka
Elegantné dvojstenné poháre z borosilikátového skla s uškom pre ešte intenzívnejší pôžitok z kávy, 230 ml

Popis:

Láska na prvý dúšok


Povýšte svoj kávový rituál o úroveň vyššie s dvojstennými pohármi na cappucinno. Šálky sú vyrobené z dvojitého skla, ktoré okrem lákavého dizajnu znižuje aj riziko popálenia.

 Vďaka dvojstennému borosilikátovému sklu sú poháre ľahké, no napriek tomu veľmi odolné. Bez obáv ich tak môžete zveriť svojej umývačke riadu. Pohár na cappuccino má aj praktické uško pre ešte príjemnejšiu manipuláciu.

Šálka o objeme 230 ml je ako stvorená pre väčšie cappuccino. Čím ale svoj pohár naplníte, je úplne na vás. Okrem kávy sa skvele hodí na čaj, kakao či horúcu čokoládu.

Užívate si svoju kávu radšej v pokoji a pohode? Dvojstenné poháre udržia správnu teplotu kávy oveľa dlhšie a vy si tak môžete vychutnať lahodné cappuccino aj po niekoľkých minútach. Na dosiahnutie ideálnej teploty nechajte poháre pred použitím chvíľu nahriať na kávovare. Týmito krokmi môžete teplotu výsledného nápoja zvýšiť aj o niekoľko stupňov, a to už sa vyplatí.


Vo dvojici chutí lepšie


V balení nájdete set dvoch pohárov o objeme 230 ml, aby ste si svoju kávu mohli vychutnať aj so svojou drahou polovičkou. Pokiaľ by ste zatúžili po väčšej sade, môžete si jednoducho dokúpiť ďalšie páry, alebo sadu doplniť aj pohármi na espresso či lungo. Stačí si vybrať z našej ponuky.Technické parametre:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pre espresso, kávovar

K stiahnutiu