Antivibračná podložka ETA PURITA pod pračku ETA 9946 90000 čierna

Kód produktu: ETA994690000
Novinka
Antivibračná podložka pod práčky, tlmí vibrácie, znižuje hluk a chránia podlahu pred poškodením

Popis:

Všetci určite dobre vieme, ako dokáže byť práčky pri žmýkaní prádla hlučná. Pri odstreďovaní sa bubon práčky otáča naozaj rýchlo, čo môže spôsobovať vibrovania spotrebiče a nárazy nožičkami do podlahy. Pokiaľ má práčka aj tendencie cestovať po kúpeľni a regulácia nastaviteľných nožičiek nepomáha, siahnite po antivibračné podložke ETA. Táto podložka sa postará o to, aby práčka zostala kde má a tlmí nechcené vibrácie.

Znížením vibrácií pomocou podložky zamedzíte nielen pohybu práčky, ale znížite tak aj jej hlučnosť. Zabudnite otravný hluk pri praní a užite si zaslúžený pokoj a pohodu s rodinou či priateľmi. Antivibračná podložka ETA navyše chráni aj vašu podlahu, je tak nepostrádateľnou ochranou predovšetkým chúlostivejších podláh či parkiet.

Zníženie vibrácií oceníte aj pri vstavaných spotrebičov, kde podložka chráni nielen podlahu, ale aj okolité nábytok, ako sú kúpeľňové skrinky či kuchynská linka.


Univerzálne použitie

Antivibračné položka je ideálny pod práčky a sušičky, v domácnosti ju však využijete aj pod chladničku či mrazničku. Použitie podložky je však veľmi univerzálne a okrem domácnosti ju určite oceníte aj v dielni, kde tlmí vibrácie strojov a zariadení alebo v posilňovni, kde chránia podlahu pred nárazmi činiek a posilňovacích strojov.

Vysoká odolnosť a pružnosť podložky vám zaručí spoľahlivú ochranu vašich spotrebičov. Variabilný rozmer antivibračné podložky 60 x 60 cm zaisťuje, že padne pod každý model práčky, sušičky aj chladničky a v prípade potreby sa dá ľahko skrátiť. Podložka je vyrobená z recyklovaného materiálu.

Technické parametre:

  • Typ príslušenstva iné

K stiahnutiu