Stolný mixér ETA ActivMix 0102 90010 biely/zelený

Kód produktu: ETA010290010
Športový mixér ETA Activmix s 2 fľašami a neoprénom ako skvelý partner pre aktívny životný štýl.

Popis:

Stolový mixér ETA010290010 Activmix s výkonom 350W hravo zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothie, proteínových fitness nápojov, výživy pre športovcov ale tiež mliečnych kokteilov, alkoholických a nealkoholických osviežujúcich drinkov. Poradí si s drtením ľadu pre prípravu ľadovej kávy a ľadovej drte. Môžete ho použiť tiež pri grilovaní na výrobu dressingov, salsa omáčok ale aj domácich ovocných výživ a marmelád. Jeho široké využitie oceníte nielen pri športe, ale tiež v horúcich letných dňoch, pri grilovaní a ďalších spoločných chvíľkach s priateľmi.

MIX and GO

Activmix je predovšetkým pre tých, ktorí žijú aktívnym životom a chcú si k nemu dopriať niečo dobrého. Je veľmi praktický. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, nech už si ho vezmete celý, alebo iba jeho fľaše. Je vhodný k športu, do práce, do školy ale aj na cesty. Slim dizajn fľaše je totiž navrhnutý priamo do ruky a súčasne tak, aby bolo možné fľašu umiestniť do integrovaných držiakov dverí od auta alebo chladničky.

Rýchlo a jednoducho

Táto fľaša je zároveň mixovacou nádobou. Fľašu naplníte, jednoducho nasadíte mixovacie nože a umiestnite na motor. Po rozmixovaní fľašu odnímte, odskrutkujte nože a tie vymeňte za praktický tesniaci uzáver . Príprava nápojov je ľahká a veľmi rýchla. Zároveň tak ušetríte čas s umývaním ďalšej nádoby a prelievaním nápojov tak, ako je tomu u klasických veľkých stolových mixérov.

Okrem veľkej 0,6 l fľaše dostanete k mixéru ešte jednu menšiu fľašu o objeme 0,4 l. Obe sú vyrobené z vysoko odolného Tritanu. Ten neobsahuje pachy ani chute a je zdravotne nezávadný. K veľkej fľaši dostanete ešte neoprénový obal pre udržanie teploty nápoja. Ten oceníte hlavne v letných mesiacoch.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 0.6 l
  • Počet rýchlostí 1
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Nie
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby plast
  • Príkon mixéra 350 W

K stiahnutiu