Stolový mixér ETA ActivMix Inverso 1102 90000

Kód produktu: ETA110290000
Športový mixér ETA Activmix Inverso s 2 fľašami ako skvelý partner pre aktívny životný štýl.

Popis:

Stolový mixér ETA Activmix Inverso s výkonom 350 W hravo zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothie, proteínových fitness nápojov, výživy pre športovcov ale tiež mliečnych koktailov, alkoholických a nealkoholických osviežujúcich drinkov.

Poradí si aj s drtením ľadu na prípravu ľadovej kávy a ľadovej drte. Môžete ho použiť tiež pri grilovaní na výrobu dressingov, salsa omáčok ale aj domácich ovocných výživ a marmelád. Jeho široké využitie oceníte nielen pri športe, ale tiež v horúcich letných dňoch pri grilovaní a ďalších spoločných chvíľach s priateľmi.

MIX and GO

Activmix je predovšetkým pre tých, ktorí žijú aktívnym životom a chcú si k nemu dopriať niečo dobrého. Je veľmi praktický. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, či už si ho vezmete celý alebo iba jeho fľaše. Je vhodný pri športe, do práce, do školy ale aj na cesty. Slim dizajn fľaše je totiž navrhnutý priamo do ruky a súčasne tak, aby bolo možné fľaše umiestniť do integrovaných držiakov, dverí od auta alebo chladničky.

Rýchlo a jednoducho

Táto fľaša je zároveň mixovacou nádobou. Fľašu naplníte, jednoducho nasadíte mixovacie nože a umiestnite na motor. Po rozmixovaní fľašu odoberiete, odskrutkujete nože a tie vymeníte za praktický tesniaci uzáver s pítkom. Príprava nápojov je jednoduchá a veľmi rýchla. Zároveň tak ušetríte čas s umývaním ďalšej nádoby a prelievaním nápojov ako je tomu u klasických veľkých stolových mixérov.

K mixéru dostanete dve veľké fľaše o objeme 600 ml. Všetky sú vyrobené z vysoko odolného Tritanu. Ten neobsahuje pachy ani chute a je zdravotne nezávadný.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 0.6 l
  • Počet rýchlostí 1
  • Pulzný spínač Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 350 W

K stiahnutiu