Ústná sprcha ETA AquaCare Plus 1708 90000

Kód produktu: ETA170890000
Novinka
Ústna sprcha s kvalitným akumulátorom pre až 60 minút prevádzky, s veľkou nádržkou na vodu, s 3 druhmi trysiek a cestovným puzdrom.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Batéria

Popis:

Voda je nielen základom života, ale aj ústnej hygieny. S ústnou sprchou ETA AquaCare Plus, ktorá prúd vody efektívne usmerní, potom pocit čistoty získava úplne nové rozmery. Vďaka účinnej prevencii budete zo zubnej ordinácie odchádzať s úsmevom na tvári a úľavu tak pocíti tiež vaša peňaženka.

Prúdom vody nečistoty vyprevadí

Ústna sprcha ETA AquaCare Plus ponúka účinný, ale šetrný systém čistenia chrupu a medzizubných priestorov. Koncentrovaný prúd vody s nastaviteľným prevádzkovým tlakom až 6,9 barov spoľahlivo dokončí prácu zubnej kefky – odstraňuje zvyšný zubný povlak, nečistoty a baktérie z medzizubných priestorov a nevynechá ani problematické línie pozdĺž ďasien.

Tlak vody môžete plynule regulovať od minimálnej intenzity šetrnej aj k citlivým zubom po štandardný na bežné čistenie, až po maximálny tlak, ktorý je obzvlášť účinný a ako príjemný bonus ďasná premasíruje a prekrví.

Úprava intenzity tlaku je možná aj počas procesu čistenia. Z bezpečnostných dôvodov sa potom spotrebič automaticky vypne po uplynutí 2,5 minút. Pokiaľ si však prajete v čistení pokračovať, stačí stlačiť ľahko prístupný ON/OFF spínač a užívať svoj očistný rituál aj naďalej.

Nádržka na vodu vám pritom poskytne veľkorysý objem 500 ml. Výkonný akumulátor (3,7 V Li-ion) potom na jedno nabitie ponúka až 60 minút prevádzky. Nabíjanie prebieha pomocou mikro USB kábla, trvá približne 4,5 hodiny a je sprevádzané svetelnou signalizáciou.

Ústna sprcha ETA AquaCare sa nezľakne ani zubných implantátov, fixných strojčekov, mostíkov či koruniek. Vašim potrebám sa prispôsobí hneď tromi druhmi trysiek – v balení nájdete dve trysky na zuby a ďasná, ortodontickú trysku a trysku na periodontálne vrecká.

Pre ešte vyššiu efektivitu čistenia sa trysky zasúvajú na čistiacu hlavicu otočnú o 360°. K pohodlnému používaniu prispeje tiež ergonomická rukoväť.

Celá manipulácia a výmena príslušenstva je veľmi jednoduchá a intuitívna. Vďaka praktickému cestovnému puzdru si potom celú sadu môžete jednoducho zbaliť kamkoľvek so sebou.

Predĺžená záruka

ETA pre túto ústnu sprchu poskytuje predĺženú záruku 3 roky, ktorá sa vzťahuje na batériu. Predĺženú záruku si bezplatne registrujte TU.

Technické parametre:

  • Objem nádržky (na vodu) 500 ml
  • Úložný priestor Áno
  • Ústna sprcha Áno
  • SMART Nie
  • Cestovné puzdro Áno
  • Tlak vody 6.9 bar

K stiahnutiu