Vysávač ETA Aqualio 1448 90000

Kód produktu: ETA144890000
Tyčový a ručný vysávač 2v1 s 5 stupňovou filtráciou pentALLERGIC a patentovaným systémom vodnej filtrácie pre dokonale čistý domov.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Odporúčaná maloobchodná cena
269.99

Popis:

Jedinečný vysávač ETA Aqualio ETA 1448 90000 je tyčový a ručný vysávač v jednom. Je možné ho použiť ako na klasické vysávanie väčších plôch, tak na vysávanie vyšších a horšie dostupných miest, ako sú parapety, štrbiny, sedačky alebo interiér áut.

5 stupňový filtračný systém pentALLERGIC

unikátny celosvetovo patentovaný systém vodnej filtrácie, ktorý pohlcuje vysaté nečistoty a zabraňuje ich rozvíreniu a návratu späť do ovzdušia. Aktívny karbónový filter potom vyčistí vzduch a pohltí všetky nežiadúce pachy. Na ochrannom filtry netPRO sa zachytí väčšia časť nečistôt. Ten zabráni nadmernému znečisteniu HEPA filtra. HEPA filter potom zachytí aj tie najmenšie prachové mikročastice. Filtrácia je ukončená špeciálnym koncovým penovým filtrom. Filtračný sytém odfiltruje viac ako 99,9% nečistôt z vysatého vzduchu. Budete tak mať zaručene perfektne čistú domácnosť. Efektivita vodnej filtrácie

Vysávač ETA Aqualio bol navrhnutý predovšetkým pre domácnosti, ktoré vyžadujú veľmi čisté prostredie. Ocenia ho hlavne alergici, domácnosti s deťmi alebo domácnosti so zvieracími maznáčikmi.

Klasické bezvreckové vysávače alebo vysávače s vreckami na prach pri čistení alebo výmene vrecka víria prach späť do miestnosti. Pomerná časť prachu sa vám tak vráti späť. Na rozdiel od vody, ktorá prach pohltí a uzamkne. Po vysávaní ju jednoducho vylejete a zbavíte sa tak všetkých nečistôt, ktoré ste predtým vysali.

Pre ešte väčšiu čistotu je Aqualio vybavený UV svetlom, ktoré dezinfikuje nádobu na vodu a zbavuje ju baktérií, roztočov, plesní, kvasiniek a iných mikroorganizmov zostávajúcich v nádobe po vysávaní. Vysávač tak uložíte perfektne čistý a pripravený na ďalšie použitie.

Naviac je táto nádoba opatrená 360° motionFREE systémom, ktorý perfektne tesní nádobu pri akomkoľvek pohybe a uhle vysávania a zamedzuje tak vytečeniu vody z nádoby.

Výkonný pomocník

Vo vnútri vysávača je zabudovaný Li-ion akumulátor, ktorý zaisťuje silný konštantný výkon po dobu až 50min. Inteligentný systém nabíjania je šetrný k akumulátoru, čo predlžuje jeho životnosť.

Komfort pri vysávaní zvyšuje flexibilný kĺb s otočným systémom TWIST a LED diódami, ktoré osvetľujú priestor pred vysávačom v temnejších kútoch.

Súčasťou vysávača je rotačná turbohubica s priamym pohonom na vysávanie tvrdých podláh a kobercov, štrbinová hubica s odnímateľnou kefou na úzke a ťažko prístupné miesta a na šetrné vysávanie a stojan s nabíjacím adaptérom.

Na tento produkt naviac získate predĺženú záruku na motor na 5 rokov. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 50 min
  • Hlučnosť 83 dB
  • Objem prachového sáčku alebo nádoby 0.47 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Typ filtrácie vodná filtrácia
  • Ručné a tyčový vysávač 2v1 Áno
  • Osvetlenie na hubicu Áno

K stiahnutiu