Vysávač ETA AquaMaster 1230 90000

Kód produktu: ETA123090000
Tyčový vysávač 3 v 1 - vysáva, vytiera a suší v jednom kroku s akumulátorovou prevádzkou.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

AquaMaster - Vysávač a čistič tvrdých podláh 3 v 1

Patríte medzi tých, ktorí upratovanie domácnosti nemajú v obľube? S tyčovým vysávačom 3 v 1 ETA123090000 AquaMaster bude upratovanie jedna radosť.

Tento vysávač obsahuje hneď niekoľko funkcií, vďaka ktorým ušetríte drahocenný čas pri upratovaní. Zvláda vytierať, vysávať a sušiť v jednom kroku! Dopraje vám rýchle a pohodlné upratovanie domácnosti bez ťahania zbytočných káblov.

Jednou z najväčších výhod vysávača AquaMaster je schopnosť efektívne a bez problémov vysať aj rozliate tekutiny.

Dôležité informácie, ktoré potešia

Vysávač je špeciálne navrhnutý na jednoduchú údržbu všetkých druhov tvrdých podláh (drevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plávajúca podlaha a pod.). Vodná filtrácia zamedzuje úniku prachu a nečistôt späť do ovzdušia, čo prispieva k udržaniu zdravej domácnosti.

Kapacita nádoby na mokré čistenie je 550 ml = až 60 m2 čistých podláh. Ušetríte teda až 80 % vody oproti bežnému vytieraniu. Transparentná nádoba na nečistoty sa pýši objemom 500 ml. Prevádzky je schopný celých 30 minút a nabíja sa iba 4 hodiny. Elegantná svetelná signalizácia prevádzky a nabíjania dodáva šmrnc celému tyčovému vysávaču.

Upratovanie bude zábavou

Vďaka otočnému kĺbu sa s AquaMastrom ľahko manipuluje. Obsluha je veľmi ľahká a zvládnu to aj väčšie deti. Vysávač disponuje vysokou stabilitou a je teda možné ho kamkoľvek postaviť. Vďaka 2 stupňom výkonu sa naviac prispôsobí všetkým druhom tvrdých podláh. Ovládanie priamo na ergonomickej rukoväti je jednoduché, pohodlné a intuitívne.

Nehody sa stávajú

Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje dostatočne veľký sací výkon. Pri rozliatí akéjkoľvek tekutiny či pri vysypaní sypkej zmesi na zem, nemusíte mať obavu, že by si s tým AquaMaster neporadil. A pretože je to skvelý pomocník v domácnosti, efektívne odstraňuje z podlahy aj usadené nečistoty vďaka rotačnej kefe.

Pri vytieraní môžete s AquaMastrom používať bežne dostupné nepeniace čistiace prostriedky, na ktoré ste zvyknutý.

Údržba

Vďaka vyberateľnej a ľahko umývateľnej rotačnej kefe bude údržba tyčového vysávača jednoduchá. Vymeniť a vyčistiť kefu teda zvládne skutočne ktokoľvek. Nádobu na nečistoty ľahko vyberiete, vylejete a prepláchnete. Nepotrebujete dokupovať žiadne filtre ani vrecká do vysávača. Celková údržba AquaMastra je preto rýchla a hygienická.

Čo všetko k AquaMastru dostanete

Rotačnú kefu z mikrovlákna (fine brush) na šetrné čistenie citlivých podláh a špirálovú rotačnú kefu (wave brush) na hrubé nečistoty. Obsahom balenia je aj odkladacia základňa pre jednoduché uloženie a uschovanie vysávača a adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC).

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 3 roky na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 30 min
  • Hlučnosť 82 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.55 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Typ filtrácie vodná filtrácia
  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Nie
  • Osvetlenie na hubici Nie
  • Mokré čistenie Áno

K stiahnutiu

Vida