Kuchynská váha ETA Artista Cofee 8777 9000

Kód produktu: ETA877790000
Novinka
Digitálna baristická váha s automatickým časovačom, 3 režimami váženia a prehľadným displejom

Akcia - predĺžená záruka

Popis:

Baristická digitálna váha ETA Artista Coffee je tou najlepšou asistentkou na prípravu dokonalej filtrovanej kávy. Pomáha sledovať hmotnosť a čas, teda základné faktory pre hladký priebeh vášho kávového rituálu. Dohliadne tiež na správne množstvo mletej kávy v miske pákového kávovaru a pohotovo zaskočí za bežnú kuchynskú váhu.

Potrpí si na detaily

Digitálna váha ETA Artista Coffee váži s presnosťou na 0,1 g. Po prekročení hranice 1 kg sa rozlíšenie zvyšuje na 1 gram a to až do maximálnej kapacity 3 kg.

Po spustení vám ponúkne 3 základné režimy váženia. Ručný aj automatický režim je prepojený s časovačom, a tak vám uľahčí predovšetkým prípravu filtrovanej kávy pomocou dripperu. Režim Váženia potom nájde využitie pri kontrole hmotnosti mletej kávy v páke alebo pri vážení akýchkoľvek potravín.

Jednoducho si pritom môžete vybrať z jednotiek, s ktorými ste zvyknutý pracovať (g–gramy, oz–unce). Praktickou vychytávkou je tiež funkcia nulovania a dovažovania (TARE).

Nenápadná, ale spoľahlivá

Potrebné údaje jednoducho odčítate na prehľadnom LED displeji s červeným podsvietením znakov.

Po minúte nečinnosti sa váha automaticky vypne, čím šetrí batérie (2 ks AAA), ktoré sú súčasťou balenia. Na slabú batériu, rovnako ako na preťaženie či nestabilitu vás upozorní zabudovaný indikátor.

Váha ETA Artista Coffee je navyše extra tenká a vďaka protišmykovým nožičkám je úplne stabilná a ľahko sa udržuje čistá.

Predĺžená záruka

Záruku na váhu ETA Artista Coffee vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Tara Áno
  • Maximálne zaťaženie 3 kg
  • Presnosť váženia 0.1 g
  • Výpočet nutričných hodnôt Nie
  • Typ batérie AAA
  • Misa na váženie Nie
  • Počet batérií 2
  • Ukazovateľ hmotnosti digitálny displej

K stiahnutiu

Vida