Stolný mixér ETA Blendic Premium II 4011 90020 biely

Kód produktu: ETA401190020
Výkonný stolný mixér so 4 prenosnými fľašami pre pohodlnú prípravu zdravých smoothie aj ovocných výživ pre deti.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Smoothie a výživné koktaily sú pohodlným spôsobom, ako si aj v každodennom zhone dopriať dostatok tých správnych živín. S praktickým a výkonným mixérom ETA Blendic Premium II ich vykúzlite doslova behom pár sekúnd. Extra vysoká rýchlosť až 24 000 otáčok za minútu sa navyše postará o tú najjemnejšiu konzistenciu a zachovanie maximálneho množstva chuti a zdraviu prospešných látok.

Kvalitný štvorramenný nôž z odolného nerezu sa postará o perfektné konzistenciu a zároveň zachová v nápoji maximálne množstvo chuti a zdraviu prospešných látok. V horúcich letných dňoch sa nezľakne ani prípravy ľadovej triešte, ktorú vykúzli z vody a pár kociek ľadu. Dospelé zase určite poteší ľadová káva.

Nech vás sila sprevádza

Smoothie, proteínový nápoj alebo iný, živinami nabitý koktail si môžete vychutnať v pohodlí domova alebo si ho vziať kamkoľvek so sebou. Nádoby na mixovanie totiž zároveň slúžia ako prenosné fľaše – jednoducho ich odoberiete z mixéra a skrutkovacie mixovacie nože nahradíte viečkom.

V balení nájdete hneď štyri fľaše (2x 700 ml a 2x 500 ml) s tesniacim viečkom, ktoré je navyše opatrené uzatvárateľným pítkom. Vďaka slim prevedeniu sa fľaše zmestia do priehradky v chladničke a držiaka na bicykli či v aute.

Nádoby sú vyrobené z vysoko odolného a zdravotne nezávadného materiálu.


Univerzálne využitie

Stolový mixér ETA Blendic Premium II príde vhod tiež pri príprave detských výživ, zeleninových pyré alebo salsa omáčok.

Jeho zostavenie, obsluha a údržba je veľmi jednoduchá. Vďaka automatickému programu s pulzovaním si navyše nemusíte robiť starosti ani so zložitým nastavovaním – dokonalé smoothie umixuje za vás a po jednej minúte sa automaticky vypne. A keď skutočne nie je čas strácať čas, môžete využiť funkciu PULSE pre okamžitý maximálny výkon.

O bezpečnosť sa pritom stará bezpečnostná poistka proti nesprávnemu zostaveniu a protišmykové nožičky, ktoré zvyšujú stabilitu mixéra na pracovnej ploche.

Povrch je ľahko umývateľný a vďaka nízkej hmotnosti (jen 3 kg) sa s celým spotrebičom jednoducho manipuluje.

Predĺžená záruka

Záruku na motor mixéra ETA Blendic Premium II vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 0.7 l
  • Počet rýchlostí 1
  • Pulzný spínač Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Materiál nádoby plast
  • Príkon mixéra 1500 W

K stiahnutiu

Vida