Stolní mixér ETA Blendic Team II 401190030

Kód produktu: ETA401190030

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

S praktickým a výkonným mixérom ETA Blendic Team II si pohodlne pripravíte ako výživné smoothie a večerné koktaily, tak i detské výživy či pesta. Díky vysoké rýchlosti až 21 000 otáčok za minútu se vytúženého výsledku dočkáte dokonca počas niekoľkých málo chvíľ.

Kvalitný štvorramenný nôž z odolného nerezu se postará o perfektnú konzistenciu a zároveň zachová v nápoji maximálne množstvo chuti a zdraviu prospešných látok. V horúcich letných dňoch sa nezľakne ani prípravy ľadovej triešte, ktorú vykúzli z vody a pár kociek ľadu. Dospelé zase určite poteší ľadová káva.

Nech vás sila sprevádza

Smoothie, proteínový nápoj alebo iný, živinami nabitý koktail si môžete vychutnať v pohodlí domova alebo si ho vziať kamkoľvek so sebou. Nádoby na mixovanie totiž zároveň slúžia ako prenosné fľaše – jednoducho ich odoberiete z mixéra a skrutkovacie mixovacie nože nahradíte viečkom.

V balení nájdete hneď dve fľaše (700 ml a 500 ml) s tesniacim viečkom, ktoré je navyše opatrené uzatvárateľným pítkom. Vďaka slim prevedeniu sa fľaše zmestia do priehradky v chladničke a držiaka na bicykli či v aute.

Nádoby sú vyrobené z vysoko odolného a zdravotne nezávadného materiálu.

Univerzálne využitie

Stolový mixér ETA Blendic Team II využijete naozaj pri akejkoľvek príležitosti. Nech si po náročnom tréningu potrebujete dať svoj proteínový nápoj, deťom pripraviť zdravú výživu z domácich surovín, v lete sa osviežiť našľahanú ľadovou kávou alebo si radšej večer s priateľmi chcete dať miešaný koktail, bude vám vždy po ruke.

Rovnako ako jeho obsluha, je veľmi jednoduché aj jeho zostavenie a údržba. Vďaka automatickému programu s pulzováním si navyše nemusíte robiť starosti ani so zložitým nastavovaním – dokonalé smoothie umixuje za vás. Z bezpečnostných dôvodov sa po minúte automaticky vypne, aby nedochádzalo k prehrievaniu prístroja. Ak však naozaj nechcete strácať čas, využite funkciu PULSE pre okamžitý maximálny výkon.

Okrem automatického vypnutia sa o vaše bezpečie stará aj poistka proti nesprávnemu zostavenie a protišmykové nožičky, ktoré zvyšujú stabilitu mixéra na pracovnej ploche.

Povrch je ľahko umývateľný a vďaka nízkej hmotnosti (len 3 kg) sa s celým spotrebičom jednoducho manipuluje.

Predĺžená záruka

Záruku na motor mixéra ETA Blendic Premium II vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 0.7 l
  • Počet rýchlostí 1
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Nie
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Materiál nádoby plast
  • Príkon mixéra 1200 W

K stiahnutiu

Vida