Vysávač AKU ETA Carsha 1424 90000

Kód produktu: ETA142490000
Ručný vysávač ETA Carsha poteší exkluzívnym dizajnom, ale najmä svojim vysokým výkonom.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Nevyťahujte kvôli každej omrvinke veľký vysávač

Všetci by sme chceli mať doma škriatka, ktorý sa objaví s metličkou a lopatkou vždy, keď sa niečo vysype, dostane sa aj do malých škár a rýchlo uprace pred nečakanou návštevou všetky omrvinky či zvieracie chlpy. Nemusieť kvôli každej omrvinke vyťahovať ťažký, veľký a hlučný vysávač. Malý akumulátorový vysávač ETA Carsha 1424 je vždy po ruke a takého škriatka skvelo nahradí.

Preverený bojovník s neporiadkom

Ručný akumulátorový vysávač ETA Carsha 1424 rozhodne neprehliadnete, vďaka nadčasovému chromovanému dizajnu pôsobí zároveň ako dekorácia bytu. Je to taký malý rytier v nablýskanom brnení, ktorý rýchlo zatočí s každým neporiadkom a to dokonca aj na ťažko dostupných miestach, od parkiet až na koberci. Nenechajte sa zmiasť jeho veľkosťou, ručný vysávač ETA Carsha 1424 je skutočný bojovník s extrémnou silou výkonu, akumulátorovou prevádzkou 12 ks Ni – Mh a umývateľným HEPA filtrom.

Upratovanie sa stane omnoho príjemnejším

Pohodlie pri upratovaní s ručným vysávačom ETA Carsha 1424 zaručuje jeho jednoduché ovládanie, veľmi tichý chod (78 dB) a nízka váha. Nemusíte sa obávať, že vás pri jeho používaní budú bolieť ruky, jeho mäkčené protisklzové držadlo si naopak zamilujete hneď pri prvom upratovaní. K príslušenstvu akumulátorového vysávača ETA Carsha 1424 patrí štrbinová hubica, s ktorou hravo zvládnete vysať aj tie najneprístupnejšie a pritom tak špinavé miesta, ako sú napríklad rebrá radiátorov. Kefka vám pomôže naopak s miestami, ku ktorým je nutné sa chovať patrične šetrne – jemne vás zbaví prachu napr. aj z obrazov.

Ušetrite za vrecká na prach do vysávača

Akumulátorový vysávač ETA Carsha 1424 je určený na suché vysávanie a je bezvreckový, nemusíte teda zbytočne vyhadzovať peniaze za vrecká na prach. Nádobka na nečistoty je objemná (0,4 litra) a jej údržba je veľmi ľahká, jednoducho ju odoberiete od tela vysávača ETA Carsha 1424 a vysypete jej obsah do koša. Jemný prach drží na filtri, neodpadáva pri jeho prenášaní, nerobí okolo neporiadok a stačí ho tiež veľmi ľahko vyklepať spolu s nádobkou na prach.

Akumulátor nemusíte nabíjať každý deň

Pri vysávaní s ručným vysávačom ETA Carsha 1424 vás v pohybe nebude obmedzovať žiadny elektrický kábel, je totiž akumulátorový. Dĺžka jeho nabíjania trvá zhruba 12 hodín a potom vysáva až 20 minút, nemusíte ho teda nabíjať každý deň. V balení akumulátorového vysávača ETA Carsha 1424 nájdete sieťový adaptér a praktický stojan na jeho nabíjanie a uskladnenie, ktorý môžete podľa potreby buď zavesiť alebo postaviť. Vysávač ETA Carsha 1424 pre váš lepší prehľad disponuje svetelnou signalizáciou nabíjania.

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 20 min
  • Vysávanie suché
  • Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)

K stiahnutiu

Vida