Ochladzovač vzduchu ETA Coolio Mini 1568 90000 biely

Kód produktu: ETA156890000
Mini ochladzovač vzduchu na princípe odparovania vody s 3 rýchlosťami a tichým chodom

Popis:

Chýba vám súkromný sluha, ktorý by vás neúnavne ovieval palmovým listom, aby vám zaistil maximálne pohodlie? Kompaktný ochladzovač vzduchu ETA Coolio Mini vám poskytne rovnaký komfort, kedykoľvek si zaumienite. Navyše zaberie oveľa menej miesta a vďaka modernému prevedeniu bude aj originálnym dizajnovým doplnkom.

Ochladenie a zvlhčenie vzduchu

Mini ochladzovač vzduchu funguje na princípe odparovania vody a dosahuje výsledkov ako klasický ventilátor. Vďaka jeho malým rozmerom si ho môžete umiestniť priamo na pracovný stôl alebo ku sedačke, a dopriať si tak presne také podmienky, aké vám vyhovujú – už žiadne dohadovanie s kolegami či spolubývajúcimi, či je klimatizácia pustená málo alebo veľa.

Ochladzovač ETA Coolio Mini navyše vzduch nielen ochladzuje, ale aj zvlhčuje..

Efektný a efektívny doplnok

Na jedno naplnenie nádržky si môžete dopriať 3–5 hodín nepretržitého chladenia. Chod ochladzovača je pritom veľmi tichý (max. 60 dB(A) pri najvyššom nastavení), takže vás nebude rušiť pri práci či relaxácii.

Pomocou dotykového ovládania si môžete zvoliť jednu z troch rýchlostí ventilátora. Behom prevádzky navyše dokáže meniť farebné podsvietenie, a tak bude zároveň efektným doplnkom. Pomocou čelnej otočnej mriežky potom prúdenie ochladeného vzduchu smerujete presne tam, kam potrebujete.

Plnenie nádržky o objeme cca 270 ml je veľmi jednoduché, rovnako ako manipulácia s celým ochladzovačom, ktorú uľahčuje praktické držadlo. Vďaka protišmykovým nožičkám je ventilátor stabilný a zostáva vždy tam, kam ste ho postavili.

Technické parametre:

  • Ventilátor 3 rýchlosti
  • Príkon 7 W
  • Časovač Nie
  • Objem nádrže (na vodu) 0.27 l
  • Funkcie chladenie

K stiahnutiu