Ruční šlehač ETA Crema II 0052 90001

Kód produktu: ETA005290001
Ruční šlehač s výkonným AC motorem, pětistupňovou regulací otáček a výměnnými metlami pro různé použití.

Popis:

Praktický ručný šľahač v kuchyni ocení každá gazdiná. Moderný šľahač ETA Crema II však v sebe ukrýva aj veľmi výkonný AC motor s príkonom 300 W, ktorý predlžuje jeho životnosť a mení ho tak na stáleho pomocníka vašej kuchyne. 

V ETE dobre vieme, že na šľahanie šľahačky je potrebná iná rýchlosť a intenzita šľahania, ako na prípravu zemiakovej kaše. Päťstupňová regulácia otáčok vám umožní nastaviť si rýchlosť od 300 do 1550 otáčok za minútu presne podľa vašich potrieb. Pokiaľ budete chcieť využiť maximálne otáčky, poslúži vám funkcia TURBO.

Torty, buchty aj kaša

Ručný šľahač je skutočne multifunkčným pomocníkom. V balení nájdete okrem 2 klasických metiel na šľahanie, tiež 2 praktické hnetacie háky a vďaka ich dĺžke 210 mm spracujú aj suroviny v hlbších misách. Metly a háky sú vyrobené z kvalitného nerezu, obstoja tak aj pri odolných kulinárskych výzvach. Zvládne tak dokonale zmiešať ingrediencie na torty či zákusky, vyšľahať nadýchanú šľahačku a tuhý sneh a nerobí mu problém ani príprava zemiakovej kaše alebo hnetenie cesta. ETA Crema sa v kuchyni skrátka nestratí!


Vďaka ergonomickému tvaru šľahača sa s ním skvele pracuje a pohodlne padne do ruky. Praktické tlačidlo na jednoduché uvoľnenie metiel a hákov vám uľahčí údržbu a o vašu bezpečnosť sa stará poistka proti prehriatiu. 

Technické parametre:

  • Počet rýchlostí 5
  • Pulzný spínač Áno
  • Funkcie, príslušenstvo šľahanie
  • Funkcie, príslušenstvo hnetenie
  • Príkon šľahača 300 W

K stiahnutiu