Mlynček na kávu ETA Experto 0069 90000

Kód produktu: ETA006990000
Novinka
Celokovový mlynček na kávu s kónickými mlecími kameňmi, nastaviteľnou jemnosťou a dobou mletia a zásobníkom na mletú kávu.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Celokovový mlynček na kávu ETA Experto je skutočným expertom na mletie kávy. Je vybavený dvoma kónickými mlecími kameňmi, ktoré kávové zrná namelú ticho a presne podľa vašich predstáv. Ľahko si pritom môžete zvoliť optimálnu jemnosť a to výberom jedného zo 16 stupňov. Hravo tak nameliete kávu pre prípravu espressa, ale na svoje si prídu aj milovníci filtrovanej kávy. Mlynček ETA Experto totiž zvládne mletie ako na jemný aeropress, tak i na hrubšie french press.

Priehľadná násypka pojme až 400 g zrnkovej kávy, ktorú môžete postupne namlieť do praktického zásobníka alebo priamo do páky kávovaru. S tým vám pomôžu dva výmenné nadstavce pre portafiltre o priemere 50–54 mm alebo 58 mm.

Z bezpečnostných dôvodov je mlynček Experto vybavený spínačom, ktorý zabraňuje spusteniu bez správne vloženého zásobníka na kávu alebo držiaka portafiltra. Motor súčasne chráni bezpečnostná tepelná poistka, ktorá sa aktivuje v prípade preťaženia spotrebiča.

Expresné mletie

Obsluha mlynčeka je jednoduchá a intuitívna – proces mletia do zásobníka môžete zveriť časovači (1-50 sekúnd / 2-10 šálok), ktorý manuálne spustíte praktickým tlačidlom v hornej časti mlynčeka. Po uplynutí nastavenej doby sa sám automaticky vypne a vy tak máte o starosť menej.

Aby ste si však pripadali ako ozajstní profesionálny baristi, nameľte si kávu aj priamo do páky. Pod mlynček nasaďte držiak na páku vo veľkosti 50-54 mm / 58 mm. Po priložení páky mlynček automaticky začne mletie a po jej odobratí ihneď skončí. Vďaka spodnej miske, ktorá spoľahlivo zachytí prípadné zvyšky pomletej kávy, pritom zostane priestor okolo mlynčeku vždy dokonale čistý.

Mlynček vyniká jednoduchým čistením – mlecí kameň je totiž možné jednoducho vymontovať a očistiť priloženou kefkou. Protišmykové nožičky pritom zaisťujú stabilitu na pracovnej ploche.

Zásoby na horšie časy

Pokiaľ nemáte čas alebo chuť mlieť kávu pred každou jej prípravou, môžete si s mlynčekom Experto ľahko urobiť zásobu na niekoľko dávok. Je totiž vybavený praktickým zásobníkom pre až 240 g mletej kávy, ktorý ju vďaka špeciálnemu viečku so zátkou udrží dlhšie voňavú. Medzi čerstvosťou a úsporou času a námahy tak už nemusíte robiť kompromisy.

Predĺžená záruka

Záruku na motor mlynčeka na kávu ETA Experto vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Obsah zásobníka nepomletej kávy na 400 g kávových zŕn
  • Typ kávomlynčeka s mlecími kameňmi
  • Nastavenie jemnosti mletia Áno
  • Príkon kávomlynčeka 130 W
  • Retro Nie

K stiahnutiu

Vida