Masážny valček z ruženínu ETA Fenité 0351 90010

Kód produktu: ETA035190010
Masážny valček z ruženínu na zmiernenie opuchov na tvári a mladistvý vzhľad pleti.

Popis:

Túžite po mladistvejšom vzhľade a ránach bez opuchov pod očami? Pozvite na pomoc masážny valček ETA Fenité a doprajte pleti pravidelnú starostlivosť v podobe jemnej masáže blahodarným ruženínom.

Obojstranný valček ETA Fenité je navrhnutý tak, aby šetrne, ale účinne pôsobil všade tam, kde jeho starostlivosť najviac oceníte. Väčší ruženín je vhodný na masáž čela, brady, krku a dekoltu, menší potom príde vhod pri jemnej masáži očného okolia.

Ľahko a v pohodlí domova si tak doprajete účinnú lymfatickú masáž, ktorá pomáha zmierňovať opuchy a odvádzať toxíny z podkožia. Pokožka je potom oveľa lepšie prekrvená, a tým aj vypnutá. Pleť tak pôsobí mladistvým dojmom a má menší sklon k tvorbe vrások.

Masážne valčeky sú tiež nápomocné pri aplikácii krémov alebo sér – vďaka masáži prenikajú aktívne zložky hlbšie do pleti.

Využite silu drahých kameňov

Ruženín je prírodný polodrahokam, ktorý je známy svojimi harmonizujúcimi a upokojujúcimi účinkami. Pre starostlivosť o citlivú pokožku tváre je tak ako stvorený.

Pred použitím navyše valček môžete uložiť do chladničky – chladivý účinok zlepšuje pružnosť pokožky a účinnejšie zmierňuje opuchy. Ponorením do teplej vody naopak valček pripravíte pre príjemnú relaxačnú masáž.

K stiahnutiu