Sonická kefka na pleť ETA 0352 90000 Fenité

Kód produktu: ETA035290000
Sonická kefka na tvár ETA Fenité vám pomôže pleť vyčistiť do hĺbky.

Popis:

Nájdite obľúbeného partnera na čistenie pleti

Dbáte o svoju pleť, ale neviete, ako ju do hĺbky vyčistiť od usadených nečistôt a mastnoty? Neviete, ako sa účinne zbaviť čiernych bodiek? Sonická čistiaca kefka na tvár ETA035290000 Fenité elegantného designu a praktického tvaru v ružovéfarbe vás nenechá v štichu.

Čistí, masíruje, prekrvuje a vyhladzuje

Nielen, že sa efektívne postará o čistenie pleti do hĺbky, zbaví vás odumretých kožných buniek a pomôže vám tiež odstrániť zbytky make-upu. Vďaka tejto kefke bude vaše pleť jasnejšia, pružnejšia, hladšia a zjednotená.

Vyberte si farbu

U tohto modelu sonického kefky na tvár môžete zvoliť medzi tromi farbami, a to medzi čiernou, ružovou alebo žltou.

Používajte ju pravidelne a kdekoľvek

Pravidelným používaním docielite mladistvejšieho vzhľadu pleti a vďaka masáži jemnými štetinami tiež lepšieho prekrvenia pokožky.

Kefka na tvár v hygienicky silikónovom prevedení bude vašim verným služobníkom. Sonická technológia zaistí hĺbkové čistenie a vyhladenie pleti. Vodeodolné prevedenie so stupňom krytia IPX5 dovoľuje aj prípadné používanie kefky v sprche.

Jednoduchá údržba

Sonickú kefku stačí len umyť pod tečúcou vodou, nemusíte sa tak trápiť so zložitou údržbou. Pri bežnom používaní je doba prevádzky až 3 mesiace. Potešujúci je tiež chytrý časovač s automatickým vypnutím.

Zbaľte si ho so sebou na cesty

Ku kefke na tvár obdržíte tiež praktické cestovné púzdro, takže si ju môžete ľahko zbaliť na cesty aj do kabelky. Ďalej obdržíte USB napájací kábel, ktorý zaistí veľmi rýchle nabíjanie. Do hodiny je kefka pripravená k opätovnému použitiu.

K stiahnutiu