Sonická kefka na tvár ETA Fenité 3352 90000

Kód produktu: ETA335290000
Sonická čistiaca kefka na tvár s magnetickým rotačným systémom účinne čistí, masíruje, prekrvuje a vyhladzuje pleť.

Popis:

Sonická kefka na tvár ETA Fenité v hygienickom silikónovom prevedení je verným pomocníkom, ktorý rituály starostlivosti nielen spríjemní, ale aj zefektívni. Pleť sa vám za pravidelnú starostlivosť čoskoro veľkoryso odvďačí a oslnivé zmeny, neprehliadnuteľné pre vás a okolie na seba nenechajú dlho čakať.

Príjemná starostlivosť s dlhotrvajúcimi účinkami

Sonická technológia zaistí hĺbkové čistenie a vyhladenie pleti, zbaví vás odumretých kožných buniek a pomôže odstrániť zvyšky make-upu. Pleť tak bude jasnejšia, pružnejšia, hladšia a zjednotená.

Rotačný magnetický systém sa postará o príjemnú masáž a prekrvenie. Vďaka vodeodolnému prevedeniu so stupňom krytia IPX6 si navyše kefku môžete vziať bez obáv rovno do sprchy.

Okrem chytrého časovača a bezpečnostnej funkcie automatického vypnutia po 90 sekundách ponúka kefka hneď štyri režimy čistenia:

  • 1 – štandardný režim sonickej masáže s rotujúcimi magnetickými segmentmi
  • 2 – intenzívny režim sonickej masáže s rotujúcimi magnetickými segmentmi
  • 3 – sonická masáž je vypnutá, aktívne sú iba rotujúce magnetické segmenty
  • 4 – intenzívny režim sonickej masáže; rotujúce segmenty sú vypnuté

Praktický pomocník na doma a na cesty

Kompaktné rozmery a dlhá výdrž akumulátora robia z tejto sonickej čistiacej kefky parťáka, ktorého starostlivosť si môžete dopriať, nech už ste kdekoľvek. Vďaka praktickému cestovnému puzdru ho navyše ľahko zbalíte do kabelky či cestovnej batožiny.

Nabíjanie akumulátora prebieha cez USB kábel a je veľmi rýchle. Akumulátor (3,7 V Li-Pol) vám následne poskytne až 100 minút nepretržitej prevádzky, takže vám pri pravidelnom čistení bohato vystačí aj na niekoľko týždňov.

K stiahnutiu