Epilátor ETA Fenité 9347 90000 bielý

Kód produktu: ETA934790000
Novinka
IPL epilátor Fenité s 2 nástavcami na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Výber z 5 stupňov výkonu pulzného svetla podľa typu vašej pokožky.

Popis:

Odhaľte tajomstvo hladkej pokožky

IPL epilátor je dlhodobým bezbolestným riešením na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Funguje na princípe technológie intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá pomocou svetelných výbojov deaktivuje v rastovej fáze korienky chĺpkov hlboko v pokožke. Tieto chĺpky potom samy vypadnú a ich rast je dlhodobo obmedzený alebo priamo prerušený.

Pretože sa v dobe ošetrenia v rastovej fáze nachádza vždy iba 10-30 % všetkých chĺpkov, je nutné proces epilácie rozložiť do niekoľkých aplikácií – s tým vám pomôže praktický harmonogram uľahčujúci plánovanie a sledovanie priebehu celej kúry.

Epilátor Fenité je vhodný predovšetkým pre osoby so svetlými odtieňmi pleti a tmavými chĺpkami – práve tie absorbujú najviac energie zo zábleskov. U osôb so svetlými blond, bielymi, ryšavými či šedými chĺpkami nie je taký účinný, pretože tieto chĺpky vplyvom nízkeho množstva pigmentu neabsorbujú energiu potrebnú na účinnú deaktiváciu korienkov.

Pre koho je metóda fotoepilácie vhodná a kto by sa jej mal naopak vyvarovať? Na to a oveľa viac sme sa opýtali odborníčky. Prečítajte si viac na našom blogu.

Malý a šikovný

Epilátor disponuje 5 stupňami výkonu podľa typu pokožky. Veľkosť aplikačného okienka je cca 3 cm2. Používať ho môžete na epiláciu všetkých častí tela s výnimkou okolia očí, čela, krku a citlivých intímnych partií.

Nastaviť si môžete manuálny či automatický režim aplikácie pulzného svetla. Epilátor jednoducho ovládate spínačom ON/OFF a údržba vám zaberie len minútku.

Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha

Nástavec epilátora má veľmi dlhú životnosť až 300 000 pulzov. Všetky informácie, vrátane presných ukazovateľov životnosti, môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji. Dodržujte však harmonogram epilácie a rešpektujte frekvenciu ošetrenia.

Po 15 minútach nečinnosti sa epilátor sám vypne. Môžete tak byť pokojní aj v prípade, že si stlačením tlačidla OFF nie ste stopercentne istí.

Bezpečné používanie

IPL epilátor Fenité je elegantný pomocník, ktorého použitie je nielen pohodlné, ale aj bezpečné. Ochranu proti nechcenej aktivácii zábleskov mimo bezpečnú oblasť ošetrovanej zóny zaistí bezpečnostný senzor správneho kontaktu s pokožkou.

Integrovaný UV filter (500–1200 mm) sa potom postará o ochranu vašej pokožky pred UV žiarením. Súčasťou balenia sú aj ochranné okuliare s UV filtrom.

Technické parametre:

  • Typ holiaceho strojčeka IPL
  • Zdroj energie sieťový 230V
  • Umývateľný neoumývateľný
  • Výmenné nadstavce bez nadstavca
  • Typ epilátora IPL (intenzívne pulzné svetlo)
  • Životnosť žiarovky (počet zábleskov) 300 000

K stiahnutiu