Sušič vlasov ETA Fenité Exclusive 9320 90000

Kód produktu: ETA932090000
Novinka
Revolučný sušič s výkonným digitálnym motorom a inteligentnými technológiami pre exkluzívnu starostlivosť a perfektný styling vlasov.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Veríte, že sú všetky fény rovnaké? Tak to vás sušič vlasov ETA Fenité Exclusive rýchlo vyvedie z omylu. Pod elegantným dizajnom, ktorý zaujme už na prvý pohľad sa skrýva precízne prevedenie a revolučné technológie, s ktorými okamžite ucítite aj uvidíte rozdiel.

Profesionálna kvalita fénu ETA Fenité Exclusive je votkaná v každom jeho detaile. Prelomová je už samotná konštrukcia sušiča, ktorá je navrhnutá tak, aby maximalizovala efektivitu fúkania a dopriala vlasom tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Starostlivosť ako v luxusnom salóne

Inteligentné riadenie teploty OPTI-HEAT CONTROL poskytne vlasom optimálnu teplotu v závislosti na spôsobe používania fénu. Špeciálna nanotechnológia zvlhčovania vlasov NanoMoisture&Care, pritom uzamkne vlahu vo vnútri vlasu a tým zaistí jeho pružnosť a „šťavnatosť“.

Čerešničkou na torte je silná ionizácia, ktorá zaistí neuveriteľne jemné, vyživené a lesklé vlasy – presne také, ktorých sa nemôžete nabažiť po návšteve luxusného kaderníckeho salóna.

Prelistujte si prehľadnú brožúrku ETA Fenité a nechajte sa vtiahnuť do sveta exkluzívnej starostlivosti

Perfektný výsledok na počkanie

Sušič vlasov ETA Fenité Exclusive vždy pribehne s exkluzívnou starostlivosťou šitou na mieru vašej jedinečnosti. Pomocou troch nezávislých spínačov pre voľbu teploty a prúdenia vzduchu si môžete nastaviť presne takú kombináciu, ktorá vašim vlasom prospieva. Na výber máte nielen z troch stupňov teploty, ale aj z troch rýchlostí prúdenia vzduchu. Nechýba ani funkcia studeného vzduchu, ktorý výsledný účes spevní a zafixuje.

K ochrane vlasov pred pôsobením vysokých teplôt slúži funkcia striedania studeného a teplého vzduchu. Tá pomáha predchádzať poškodeniu povrchu vlasov, ktoré tak lepšie odrážajú svetlo a tým im zapožičiavajú vytúžený lesk.

Vďaka extrémne výkonnému digitálnemu motoru TURBO BOOSTER, ktorý sa pýši až o 30 % vyššou účinnosťou, budú vaše vlasy vysušené za niekoľkých okamžikov. Motor navyše vyniká dlhou životnosťou a nevídanou odolnosťou.

Pomocník, s ktorým vám to bude klapať

KLAP! Presne tak jednoduchá a rýchla je výmena príslušenstva pomocou unikátneho magnetického systému. Iba cvaknutím pohodlne nasadíte difuzér pre zväčšenie objemu vlasov alebo jeden z dvoch koncentrátorov prúdu vzduchu, s ktorými jednoducho dosiahnete presne také výsledky, aké ste si vysnívali.

Používanie tohto fénu si proste okamžite zamilujete. Je veľmi ľahký a vďaka tepelne izolovanému plášťu aj nadstavcom sa nemusíte obávať nechceného popálenia. Patentovaná technológia SILENT POWER navyše zaistí poznateľne tichší chod a jemnejší, ľudskému uchu príjemnejší zvuk. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je potom zárukou pohodlnej manipulácie.

Predĺžená záruka

Záruku na motor fénu ETA Fenité Exclusive vám zadarmo predĺžime na 10 rokov – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Ionizátor Áno
  • Počet rýchlostí 3
  • Počet teplôt 3
  • Studený vzduch Áno
  • Typ fénu štandardný fén
  • Difuzér Áno
  • Dĺžka prívodného kábla 2 m
  • Max. príkon 1800 W
  • Koncentrátor vzduchu Áno
  • Duálne napätie na cesty (115 V / 230 V) Nie

K stiahnutiu

Vida