Panvica viacúčelová ETA Festa 0161 90000

Kód produktu: ETA016190000
Viacúčelová elektrická panvica ETA umožňuje rýchlu a zdravú prípravu pokrmov bez použitia tuku. Vhodná na pečenie, smaženie, dusenie a zapekanie. Objem 3 l.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Topné teleso

Odporúčaná maloobchodná cena
39.99

Popis:

Varte, pečte a smažte vez použitia sporáku alebo trúby

Panvica, na ktorú nepotrebujete sporák? Buchta, na ktorú nepotrebujete trúbu? Áno, aj bez sporáku a trúby sa dá variť. S panvicou na pečenie ETA Festa 0161 90000 môžete smažiť, variť, zapekať, dusiť a piecť, bez toho aby ste museli zapnúť sporák. Preto je panvica vhodná aj pre študentov, ktorí si chcú variť na internáte. Cez sklenené veko panvice s nerezovou obrubou je dobre a kvalitne vidieť každý varený pokrm, a tak budete mať jedlo vždy pod kontrolou, bez toho aby ste otvárali a vyháňali z nej nazbierané teplo. Navyše sa veko aj panvica dobre udržujú aj umývajú, všetko okrem termostatu je vhodné do umývačky.

Zdravo a chutne

Pokrmy na panvici pripravíte zdravo a bez použitia akýchkoľvek olejov a tukov. Preto môžeme s istotou povedať, že s panvicou na pečenie ETA Festa 0161 90000 bude vaše jedlo chutné a zdravé. A hlavne rovnako kvalitné ako na sporáku a v trúbe. Dvojité dno prevedie teplo po celej ploche panvice a tá prepečie jedlo kvalitne a rovnomerne. Pri prevádzke panvice sa zapne svetelná kontrolka, ktorá vás vždy upozorní na jej chod.

Kvalitný termostat reguluje teplotu na panvici, navyše je odnímateľný, a tak pri jej vysunutí nebude panvica horúca a môžete ju celú prenášať k prestretému stolu. Termostat môžete regulovať pomocou 7 stupňov teplôt. Pre bezpečnú manipuláciu s panvicou sú jej držadlá pogumované, a tak zostanú vždy chladné. Stabilitu panvice zasa zaručujú pogumované nôžky, ktoré držia panvicu na mieste, a tá vám nebude jazdiť po pracovnej doske ani sa prevracať.

Kvalitný materiál pre kvalitné pečenie

Panvica ETA Festa je vyrobená z kvalitného materiálu a špeciálnej antiadhezívnej vrstvy, tzv. "NANO CERAMIC", ktorá je vysoko nepriľnavá, jedlo nepripaľuje, a preto tiež môžete smažiť bez použitia tukov a olejov. Vďaka antiadhezívnej vrstve na sebe panvica nenecháva pripečené zbytky jedla, a tak je veľmi jednoduché ju vyčistiť. Špeciálny materiál je navyše vysoko kvalitný a jeho dlhodobá životnosť je zaručená.

Technické parametre:

  • Časovač/minútka nie
  • Displej bez displeja
  • Nastaviteľná teplota áno
  • Funkcia držanie teploty Nie
  • Funkcia panvy varie
  • Funkcia panvy zapeká
  • Funkcia panvy smaží
  • Objem hrnca/panvice 3 l
  • Príkon hrnca/panvice 1200 W

K stiahnutiu