Teplovzdušný ventilátor ETA Fogos 2623 90000 čierny

Kód produktu: ETA262390000
Novinka
Horkovzdušný ventilátor s příkonem 1500 W, pojistkou proti převrhnutí a nastavitelným termostatem pro příjemné vytopení místnosti

Popis:

Teplo po celý rok

Teplovzdušný ventilátor ETA Fogos je skvelým parťákom do chladných zimných dní, kedy by sme sa najradšej zabalili do poriadne teplej deky s horúcim čajom a knižkou. ETA Fogos vám vykúzli príjemné teplo na počkanie.

S príkonom 1500 W sa môžete tešiť príjemnému teplu do pár chvíľ. Vďaka multifunkčnému otočnému prepínaču si môžete teplotu v miestnosti jednoducho regulovať. Výkon môžete nastaviť na 750 W na miernejšie vykurovanie alebo na 1500 W na intenzívny ohrev. ETA Fogos slúži aj ako klasický ventilátor, kedy dochádza iba k cirkulácii vzduchu.

ETA Fogos je vybavený aj účinným termostatom, ktorý slúži na udržiavanie teploty v miestnosti. Vykúrte si izbu na príjemnú teplotu, ktorá vám vyhovuje a užívajte si pokoj a pohodu aj v chladnom a studenom období. Vychytaným detailom je aj funkcia oscilácie, kedy sa ETA Fogos cyklicky otáča. Príjemné zahriatie si tak môžete užiť aj v početnejšej skupine.

Doma, na chate aj v karavane

Trávite radi víkendy na chate? Nevzdávajte sa svojho obľúbeného času na relax kvôli chladnejšiemu počasiu. ETA Fogos vás zahreje na chate, chalupe, ale oceníte ho napríklad aj na stavbe. Užívate si dovolenku v karavane alebo obytnej dodávke? S ventilátorom ETA Fogos sa nemusíte báť vyjsť aj v chladnejších mesiacoch.

Hlučnosť ventilátora je max. 56 dB(A), nemusíte sa tak báť, že by vás rušil. Okrem funkčnosti myslíme aj na vašu bezpečnosť. Ventilátoru tak nechýba bezpečnostná poistka proti prevrhnutiu a tepelná poistka proti prehriatiu.

Ovládanie teplovzdušného ventilátora ETA Fogos je ľahké a intuitívne a manipuláciu s ním zvládne naozaj každý.

Technické parametre:

  • Hlučnosť 56 dB
  • Prepínanie výkonu prepínanie 1200/2400W
  • Termostat Áno
  • Umiestenie stolný
  • Ventilátor s ventilátorom
  • Príkon 1500 W
  • Výkonové stupne 750 / 1500 W

K stiahnutiu