Mobilná klimatizácia ETA Freezy 1578 90000 biela

Kód produktu: ETA157890000
Mobilná klimatizácia 3 v 1 účinne ochladzuje vzduch, znižuje relatívnu vlhkosť a funguje ako klasický ventilátor

Popis:

Keď je vo vzduchu cítiť pohoda

Leto si väčšina z nás užíva. Čo sa ale extrémnych horúčav týka, určite sa zhodneme na tom, že všetkého veľa škodí. Mobilná klimatizácia 3 v 1 ETA Freezy vám behom teplých mesiacov spríjemní čas strávený doma hneď trikrát.

Funkcie ochladzovania vzduchu, zníženie relatívnej vlhkosti a klasického ventilátora môžete ľubovoľne kombinovať, alebo ich využívať zvlášť. Pokiaľ však nechcete nič riešiť, jednoducho sa spoľahnite na automatický režim, ktorý sám vyhodnocuje a určuje mód chladenia, alebo ventiláciu podľa aktuálnej izbovej teploty.

Všetko pohodlne nastavíte tlačidlami na intuitívnom ovládacom panely s prehľadným LED displejom alebo pomocou praktického diaľkového ovládania. Jednoducho si tak vyberiete optimálnu teplotu chladenia (od 15 do 31 °C), jednu z dvoch rýchlostí fúkania vzduchu, či nastavíte časovač na dobu prevádzky od 1 do 24 hodín. Pohyblivá ventilácia (uhol sklonu ventilačných lamiel) vám potom umožní usmerniť prúd vzduchu smerom, ktorý je vám najpríjemnejší.

Mobilná klimatizácia sa u vás doma ľahko udomácni. Okrem možnosti ju ľubovoľne presúvať, ju na rozdiel od vstavaných klimatizácií môžete v zime jednoducho uložiť napr. na povalu. Jej prevádzka sa tiež zaobíde bez akýchkoľvek stavebných zásahov aj nevzhľadnej jednotky napevno umiestnenej na mieste vývodu vzduchu.

Model Freezy je vhodný do miestností o rozlohe cca 30–40 m2, v ktorých vďaka vysokému výkonu chladenia (až 9000 BTU/hod) rýchlo a spoľahlivo zaistí príjemný chládok.

Dokonale splynie s prostredím

Vďaka stĺpovej konštrukcii nezaberie veľa priestoru a pomocou 4 koliesok ju môžete jednoducho premiestniť tam, kde práve nájde najväčšie uplatnenie. Spánkový (nočný) režim s nízkou hlučnosťou sa postará o ničím nerušený odpočinok, rovnako ako detská poistka, vďaka ktorej si nemusíte robiť starosti s hravými detskými ručičkami.

Pre bezproblémovú prevádzku nechýba ani ochranný systém zabraňujúci preťaženiu zariadenia, či hrubý umývateľný filter nečistôt na väčšie častice, ako sú napríklad chuchvalce prachu.

Klimatizácia ETA Freezy navyše využíva účinné prírodné chladivo R290, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, a zároveň má vynikajúce termodynamické vlastnosti pre úspornú a efektívnu prevádzku.

Kondenzát, ktorý sa behom chladenia tvorí, sa v klimatizácii Freezy následne čiastočne vyparuje. Za bežných podmienok ho teda nie je nutné príliš často vylievať. V kombinácii s vhodnou odtokovou hadicou navyše môže kondenzovaná voda odtekať trvale bez nutnosti vašej obsluhy.

Súčasťou balenia je okrem diaľkového ovládača (vrátane batérií) tiež flexibilná naťahovacia hadica na odvod horúceho vzduchu (dĺžka 150 cm, priemer 15 cm) a dva adaptéry – jeden na pripevnenie hadice ku klimatizácii a jeden pre lepšiu fixáciu do otvoreného okna alebo špeciálneho tesnenia pre klimatizácie.

Technické parametre:

 • Energetická trieda A
 • Filter jednorázový
 • Hlučnosť 65 dB
 • Príkon 950 W
 • Diaľkové ovládanie Áno
 • Typ klimatizácie mobilná
 • Odporúčaná pre priestor (m³) 100 m3
 • Max. výkon chladenia 9000 Btu/h
 • Funkcia čistenia vzduchu Nie
 • Funkcia kúrenia Nie
 • Funkcia odvlhčovania Áno

K stiahnutiu