Mobilná klimatizácia ETA Fresco 0578 90000 biela

Kód produktu: ETA057890000
Mobilná klimatizácia 3 v 1 účinne ochladzuje vzduch, znižuje relatívnu vlhkosť a funguje ako bežný ventilátor

Popis:

Domáce ovzdušie vo vašich rukách

Čo si v lete počať so všadeprítomnou horúčavou, pred ktorou nie je úniku? Vytvorte si vlastnú oázu, v ktorej si môžete užívať domácu pohodu aj behom parných dní!

Mobilná klimatizácia 3 v 1 ETA Fresco vzduch nielen ochladzuje, ale aj znižuje relatívnu vlhkosť. Môže však fungovať tiež ako klasický ventilátor. Jej funkcie môžete používať dohromady či zvlášť, alebo sa spoľahnúť na automatický režim.

Klimatizácia Fresco nezaberie veľa miesta, a napriek tomu sa pýši vysokou účinnosťou až 7000 BTU/hod. (2000 W). Bohato tak vystačí pre miestnosti o rozlohe približne 20 m2. Vďaka 4 kolieskam ju navyše môžete ľahko premiestňovať po celej domácnosti.

Chladiaci efekt zaisťuje účinné prírodné chladivo R290, ktoré je šetrné k životnému prostrediu. Zároveň má vynikajúce termodynamické vlastnosti pre úspornú a efektívnu prevádzku.

Mobilná klimatizácia sa u vás doma ľahko udomácni. Okrem možnosti ju ľubovoľne presúvať, ju na rozdiel od vstavaných klimatizácií môžete v zime jednoducho uložiť napr. na povalu. Jej prevádzka sa tiež zaobíde bez akýchkoľvek stavebných zásahov a nevzhľadné jednotky napevno umiestnené na mieste vývodu vzduchu.

Nastavenie podľa vašich predstáv

Dotykové alebo diaľkové ovládanie vám umožní plne a pohodlne využiť potenciál tohto praktického pomocníka. Okrem nastavenia teploty chladenia (od 15 do 31 °C) a dvoch rýchlostí fúkania, je vám k dispozícii tiež časovač (až na 24 hodín prevádzky) alebo napr. detská poistka, ktorá ovládací panel uzamkne.

Vďaka pohyblivému uhlu ventilačných lamiel si tiež jednoducho prispôsobíte smer vanutia vzduchu. A aby ste si mohli dopriať ničím nerušený spánok, nechýba spánkový režim s veľmi nízkou hlučnosťou.

Kondenzát, ktorý sa behom chladenia tvorí, sa v klimatizácii Fresco následne čiastočne vyparuje. Za bežných podmienok ju teda nie je nutné príliš často vylievať. V kombinácii s vhodnou odtokovou hadicou navyše môže kondenzovaná voda odtekať trvale bez nutnosti vašej obsluhy.

Jednoducho a bezpečne

Chuchvalce prachu a väčšie nečistoty zachytia dva hrubé umývateľné filtre nečistôt. Ochranný systém potom zabráni preťaženiu zariadenia.

Súčasťou balenia je okrem diaľkového ovládača vrátane batérie tiež flexibilná naťahovacia hadica na odvod horúceho vzduchu (dĺžka 150 cm, priemer 15,4 cm) a dva adaptéry – jeden na pripevnenie hadice ku klimatizácii a jeden pre lepšiu fixáciu do otvoreného okna alebo špeciálneho tesnenia pre klimatizácie.

Technické parametre:

 • Energetická trieda A
 • Filter umývateľný
 • Hlučnosť 65 dB
 • Príkon 750 W
 • Diaľkové ovládanie Áno
 • Typ klimatizácie mobilná
 • Odporúčaná pre priestor (m³) 50 m3
 • Max. výkon chladenia 7000 Btu/h
 • Funkcia čistenia vzduchu Nie
 • Funkcia kúrenia Nie
 • Funkcia odvlhčovania Áno

K stiahnutiu