Sušička ovocia ETA Freya 5301 90000 čierna/nerez

Kód produktu: ETA530190000
Sušička potravín s nastaviteľnou teplotou v rozsahu 40 -70°C s príkonom 245 W, 5 sušiacich sít nad sebou a BPA FREE plasty.

Popis:

Zdravý spôsob prípravy a konzervácie potravín

Neviete, čo s letnou úrodou zo zahrádky? Usušte si pár kúskov ovocia alebo zeleniny na neskoršiu dobu. Sušička ETA Freya 530190000 je vhodná nielen na sušenie ovocia alebo zeleniny, ale aj na sušenie húb, mäsa, rýb a byliniek. Zo sušených byliniek si môžete pripraviť skvelý čaj, ďalej môžte pripraviť rodine chutný olovrant v podobe sušených jabĺk, sliviek, hrušiek alebo čohokoľvek iného, čo majú vaši príbuzní radi. Naviac sušené potraviny nemusíte skladovať v mrazničke a následne ich zdĺhavo rozmrazovať.

Všetky plasty, ktoré na sušičke ETA Freya nájdete, sú BPA FREE. Môžete si tak byť istí, že je vaše jedlo spracovávané bezpečne a v súlade so zdravím.

Rýchla príprava a jednoduchá kontrola

K dokonalému usušeniu potravín slúži 5 sušiacich sít nad sebou, ktoré sú súčasťou balenia. Sušiace sitá z číreho materiálu vám umožnia kontrolu procesu sušenia. Rozmery sita sú 30,6 x 23 cm. Podľa množstva potravín na sušenie máte možnosť voľby počtu sušiacich sít. Teplotu sušenia si môžete navoliť v rozmedzí 40 -70°C.

Bez obáv môžete nechať sušičku zapnutú cez noc, pretože sušička ETA Freya je vybavená ochranou proti prehriatiu. Dĺžka napájacieho kábla je 0,9 m. Samozrejmosťou tejto sušičky je aj tichá prevádzka.

Technické parametre:

  • Regulácia teploty Áno
  • Počet sušiacich plátov 5
  • Otáčajúce sa sušiace pláty Nie
  • Príkon sušičky ovocia 245 W
  • Timer/Časovač Nie

K stiahnutiu