Ventilátor stojanový ETA Frio 1607 90000 biely

Kód produktu: ETA160790000
Výkonný stojanový ventilátor s nastaviteľnou výškou a uhlom sklonu, 3 rýchlosťami prúdenia a 3 režimami prevádzky

Popis:

Svieži vietor vo vašej domácnosti

Rozlúčte sa s horúcim a ťažkým vzduchom, ktorý sa v letnom období drží vašej domácnosti ako kliešť. Stojanový ventilátor ETA Frio o priemere 43 cm vzduch v uzatvorených priestoroch účinne rozprúdi, a vy sa tak opäť budete cítiť ako ryba vo vode. Svojím moderným a elegantným dizajnom navyše perfektne zapadne do každého interiéru.

Plne sa vám prispôsobí

Ventilátor ETA Frio ponúka okrem troch rýchlostí prúdenia vzduchu tiež tri režimy prevádzky, vrátane režimu NATURAL, ktorý pripomína prirodzené prúdenie vzduchu v prírode a režimu SLEEP, ktorý vám svojím jemným vánkom a zníženou hlučnosťou spríjemní spánok. Pre ničím nerušenú pohodou slúži tiež časovač, ktorý je možné nastaviť na 1 až 7 hodín prevádzky.

V troch úrovniach je nastaviteľná tiež výška ventilátora, rovnako tak si môžete zvoliť uhol sklonu, ktorý vám vyhovuje najviac. K tomu, aby sa vzduch rozpohyboval vo všetkých rohoch miestnosti, slúži funkcia oscilácie, ktorá spustí plynulý otáčavý pohyb ventilátora.

Okrem prehľadného ovládacieho panelu s LED kontrolkami môžete všetko potrebné pohodlne nastaviť pomocou diaľkového ovládania bez toho, aby ste museli vstávať zo sedačky.

Technické parametre:

  • Hlučnosť 63 dB
  • Počet rýchlostí 3
  • Veľkosť - priemer 43 cm
  • Typ ventilátoru stojanový
  • Príkon 55 W
  • Diaľkové ovládanie Áno

K stiahnutiu