Čistička vzduchu ETA Frisk 5569 90000 biela

Kód produktu: ETA556990000
Novinka
Čistička vzduchu ETA Frisk s vysoce účinným filtrem HEPA 12, ionizací i zvlhčováním. Volba ze 4 rychlostí ventilátoru a možnost aromaterapie

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Veľmi výkonná čistička vzduchu a zvlhčovač ETA Frisk s príkonom 68 W uľaví všetkým alergikom a príde vhod tiež ľuďom s domácimi maznáčikmi. Vysoký výkon dopĺňa aj veľmi účinná trojitá filtrácia. Nylonový pre-filter zachytáva najväčšie nečistoty, ako sú zvieracie chlpy či prach. Uhlíkový filter vás zbaví pachov z kuchyne alebo cigaretového dymu. Kvalitný HEPA filter č. 12 je schopný zachytiť aj tie najmenšie častice: peľ, roztoče, ale aj alergény a vírusy a zaisťuje tak až 99,97% filtračnú účinnosť.

Dýchajte zdravšie

V prípade pridania vody čistička funguje ako zvlhčovač vzduchu. Suchý vzduch totiž neprospieva vám ani vášmu nábytku. V prostredí s nízkou vlhkosťou sa oveľa viac darí vírusom a baktériám. Veľmi suchý vzduch môže tiež zvyčajne za nepríjemné pocity suchých očí a často zosilňuje problémy so spánkom.

Čistička vzduchu ETA Frisk so suchým vzduchom zatočí! Vlhkosť vzduchu medzi 40-60% minimalizuje zdravotné problémy, ktoré v dôsledku suchého vzduchu vznikajú. ETA Frisk navyše dokáže zvlhčovať vzduch až 24 hodín bez nutnosti doplnenia vody.

Čistý vzduch ako v prírode aj u vás doma

Atmosféru ako v prírode si môžete užiť aj u vás doma. Čistička vzduchu a zvlhčovač ETA Frisk má totiž zabudovanú funkciu ionizátora, ktorý produkuje záporné ionty a aktívny kyslík. Ionizácia pomáha lepšie čistiť vzduch, keďže záporné ionty na seba viažu aj veľmi malé častice, ako je napríklad peľ alebo dym. Tým vznikne väčšia častica, ktorú čistička oveľa lepšie zachytí. V prírode môžeme najvyššiu koncentráciu záporných iontov pociťovať po búrke, v jaskyniach alebo na horách.

Vďaka vonným aróma olejom si môžete doma vykúzliť relaxačnú atmosféru presne podľa vašej nálady. K tomu vám poslúži odnímateľná aróma nádobka, do ktorej stačí pridať pár kvapiek vonného oleja.

Voľba je na vás

Okrem mnohých funkcií si tiež môžete vybrať zo 4 rýchlostí ventilátora alebo vybrať režim AUTO. Automatický režim sám rozpozná kvalitu ovzdušia v miestnosti a prispôsobí tomu aj rýchlosť ventilátora. Čističku vzduchu môžete nastaviť aj do spánkového režimu. Ten zaisťuje veľmi tichú prevádzku a vypnutie svetelnej signalizácie. Vy sa tak počas spánku nemusíte nechať ničím rušiť.

ETA Frisk má tiež zabudovaný svetelný senzor, ktorý monitoruje svetelnú intenzitu v najbližšom okolí. Pokiaľ je čistička v režime AUTO, po zotmení sa sama prepne do režimu spánku. Hneď ako sa rozvidnie, opäť sa prepne do normálneho režimu.

Hodí sa vám čistička počas dňa v obývačke, ale v noci by ste ju využili skôr v spálni? S pokrytím až 45 m2 môžete čističku využívať takmer kdekoľvek. Pre ešte pohodlnejšiu prevádzku určite využijete funkciu časovača. Ten môžete nastaviť až na 8 hodín, potom sa prístroj sám vypne.

Čisto a prehľadne

Vďaka dobre viditeľnej svetelnej signalizácii budete mať vždy o všetkom prehľad. Na prístroji nájdete ako kontrolky prevádzky, tak aj ukazovateľ signalizujúci úroveň znečistenia ovzdušia. Čistota vzduchu je automaticky kontrolovaná pomocou senzora znečistenia.

Pre funkciu zvlhčovania je k dispozícii vyberateľná nádoba o objeme 1,9 l. A s 1,9m dlhým napájacím káblom zasa čističku zapojíte takmer kdekoľvek.

Predľžená záruka

Spoločnosť ETA svojim produktom verí. Na čističku vzduchu ETA Frisk vám tak poskytuje predĺženú záruku na 3 roky na motor. Na získanie záruky sa prosím zaregistrujte TU.

Široký sortiment starostlivosti o vzduch

Vyberte si zo širokej ponuky čističiek vzduchu, aróma difuzérov a zvlhčovačov vzduchu, ktoré sa postarajú o zdravšie a voňavejšie domáce ovzdušie.

Technické parametre:

 • Čistený priestor 45 m2
 • Maximálna hlučnosť 55 dB
 • Vzduchový výkon 280 m3/h
 • Príkon 68 W
 • Indikátor stavu filtra Áno
 • Filter HEPA filter
 • Funkcie Časovač
 • Funkcie Ionizácia vzduchu
 • Funkcie Senzor kvality ovzdušia
 • Funkcie Nočný režim
 • Funkcie Detský zámok
 • Funkcie Zvlhčovač vzduchu

K stiahnutiu