Ochladzovač vzduchu ETA Frost 2568 90000 biely

Kód produktu: ETA256890000
Ochladzovač vzduchu s prídavnými chladiacimi boxmi ochladzuje, zvlhčuje a funguje ako klasický ventilátor

Popis:

Tie správne klimatické podmienky

Ochladzovač vzduchu ETA Frost vzduch ochladzuje a zvlhčuje a zároveň funguje ako klasický ventilátor. Voľba funkcií a ich kombinácií je pritom úplne na vás – môžete využiť samostatného zvlhčovania vzduchu bez chladenia, alebo zapnúť iba ventilátor.

Na rozdiel od klasických klimatizácií sa obíde úplne bez chémie. Funguje totiž na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete vložiť chladiace boxy, prípadne kúsky ľadu. Transparentná nádoba o objeme 3,5 l sa ľahko plní a pre lepší prehľad disponuje ukazovateľom hladiny vody. Na jedno naplnenie potom umožňuje až 6 hodín nepretržitého chladenia.

Pre váš maximálny komfort si môžete vybrať z 3 rýchlostí ventilátora a 3 režimov prúdenia vzduchu vrátane režimu s imitáciou prírodného vánku.

Zostaňte ľadovo pokojný

Nemusíte sa báť, že by vo vašej domácnosti vyvolal ochladzovač nejaký rozruch. Tichá prevádzka (max. 63 dB(A) pri najvyššom nastavení) s možnosťou maximálneho stíšenia behom spánkového režimu zaistí, že sa v jeho prítomnosti budete môcť bez problémov oddávať odpočinku, sledovaniu televízora, či nerušenej konverzácii s deťmi či partnerom.

Pre váš pokoj a pohodu je ochladzovač opatrený tiež hrubým umývateľným filtrom nečistôt, ktorý zachytí napríklad chuchvalce prachu. Tie sa tak nebudú ďalej víriť miestnosťou a v útrobách zariadenia neurobia nechcenú paseku.

Príjemný chládok na počkanie

Ochladzovač ETA Frost sa jednoducho ovláda vďaka diaľkovému ovládaniu. Prispôsobí sa vám aj pomocou časovača s možnosťou nastavenia prevádzky na 1 až 7 hodín, rovnako ako 4 kolieskami, ktoré zaistia jednoduché premiestnenie. Na mieste určenia potom kolieska jednoducho zaistíte, a váš súkromný vejár zostane presne tam, kde má.

Usmerniť podľa svojich prianí môžete aj prúd vzduchu – uhol sklonu ventilačných lamiel je možné jednoducho nastaviť tak, aby pre vás bol čo najpríjemnejší.

Vďaka stĺpovej konštrukcii navyše ochladzovač nezaberie veľa priestoru, a tak vám v domácnosti nebude prekážať. Napriek tomu je dostatočne výkonný, aby ochladil miestnosť o rozlohe asi 20 m2.

A ako vlastne ochladzovač funguje?

Ochladzovač vzduchu je ideálnym kompromisom medzi mobilnou klimatizáciou a obyčajným ventilátorom. Princíp fungovania spotrebiča spočíva v prečerpávaní vody pomocou čerpadla zo zásobníka na vodu, do ktorého môžete vložiť nachladené boxy. Tá tečie na chladiacu podložku, po ktorej voda steká a zároveň cez ňu prúdi prúd vzduchu. Okolitý vzduch sa tak stáva chladnejším (v závislosti na teplote vody) a zvýši sa jeho relatívna vlhkosť.

Technické parametre:

 • Displej LED diódy
 • Ventilátor 3 rýchlosti
 • Príkon 65 W
 • Diaľkové ovládanie Áno
 • Ionizácia Nie
 • Časovač Áno
 • Objem nádrže (na vodu) 3.5 l
 • Funkcie chladenie
 • Funkcie ventilátor
 • Funkcie zvlhčovanie
 • Spánkový režim Áno

K stiahnutiu