Ryžovar ETA Granello 3139 90010 čierny

Kód produktu: ETA313990010
Ryžovar s automatickou prevádzkou pre zdravý spôsob prípravy všetkých druhov ryže (až 1,2 kg), strukovín, polievok a cereálií.

Popis:

Ryžovar ETA Granello si poradí s prípravou všetkých druhov ryže a strukovín. Hravo a takmer bez práce s ním pripravíte aj polievky alebo obilné kaše.

Ryža presne podľa vašich predstáv

Pripraviť ryžu tak, aby bola mäkká, ale zároveň nie rozvarená, je doslova umenie. S ryžovarom ETA Granello vykúzlite sypkú ryžu ako prílohu, ale aj dokonale krémové rizoto ako z talianskej reštaurácie.

Prevádzka ryžovaru je plne automatická a nevyžaduje vašu neustálu pozornosť. Sklenená pokrievka je opatrená otvorom pre výstup pary a nechýbajú ani nevyhnutné bezpečnostné opatrenia – ryžovar nie je možné zapnúť bez vloženej nádoby, rukoväte po stranách a na pokrievke sú tepelne izolované a vhod príde tiež integrovaná ochrana proti vyvareniu vody.

Protišmykové nožičky potom zaisťujú stabilitu na kuchynskej linke.

Pripravte hostinu pre celú rodinu

Hliníková nádoba s nepriľnavým povrchom o maximálnom objeme 1,8 l pojme až 1,2 kg neuvarenej ryže. Po dovarení automaticky udržuje teplotu, a tak je jedlo vždy pripravené na servírovanie, aj keď sa niektorý zo stravníkov s príchodom k rodinnej večeri oneskorí.

Ryžovar ETA Granello zvládne pripraviť tiež obilniny, strukoviny a polievky. Je preto ideálnym spoločníkom pre zdravé a rýchle varenie bez zbytočnej námahy navyše. Jeho zostavenie je jednoduché, rovnako ako údržba. Pri uskladnení oceníte tiež odnímateľný prívodný kábel.

Príslušenstvo

Súčasťou balenia je praktická odmerka o objeme 120 ml a lyžica na ryžu.

Technické parametre:

  • Časovač/minútka nie
  • Displej bez displeja
  • Nastaviteľná teplota nie
  • Funkcia držanie teploty Áno
  • Funkcia hrnca ryžovar
  • Objem hrnca/panvice 1.8 l
  • Príkon hrnca/panvice 700 W

K stiahnutiu