Kuchynský robot ETA Gratus Kuliner 0038 90000

Kód produktu: ETA003890000
Kuchynský robot Gratus Kuliner s výkonom 1500W a s plnou výbavou pre 32 rôznych spôsobov použitia. Spolu ovládnete všetky svetové kuchyne.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Kuchynský robot ETA Gratus Kuliner (ETA 0038 90000) s plnou výbavou pre naozajstných majstrov kuchyne. Až 32 rôznych kombinácií príslušenstva, s ktorými urobíte, na čo si len spomeniete.

Väčší, silnejší a s dokonalou výbavou!

Extrémný výkon motora 1500 W je nastavený tak, aby zvládol aj extrémne zaťaženie každodennej práce v kuchyni. Je teda dôležité, aby jeho telo bolo odolné a stabilné. Preto bol Gratus Kuliner dizajnovaný do celokovového prevedenia.

Pri práci si môžete vybrať z plynulej regulácie otáčok alebo zvoliť funkciu PULSE pre maximálne otáčky. Pre pohodlné a efektívnejšie spracovanie surovín si možno nastaviť výšku šľahacích metiel aj hákov presne tak, ako to bude vyžadovať obsah nádoby. Robot disponuje planetárnym systémom otáčania, ktorý zaručuje efektívne spracovanie surovín. Jednoduchú výmenu nástavcov umožní bezpečnostné výkyvné rameno, ktorému bezpečnostná poistka nedovolí samovoľne sa spustiť.

LCD displej vám ukáže aktuálnu rýchlosť a výkon robota, ale aj čas, ktorý si môžete nastaviť až na 10 minút. Po uplynutí časového limitu sa robot sám vypne. Koliesko regulácie má svetelnú signalizáciu, ktorá rozlišuje 2 úrovne výkonu. Pri plnom výkone začne svietiť na červeno. Ďalšou nespornou výhodou pre aktívnych užívateľov je veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba s možnosťou umývania jednotlivých dielov v umývačke riadu.

Varenie s robotom Gratus Kuliner bude od teraz brnkačka!

Kvalitná nerezová misa má objem 6,7 l v ktorej pripravíte viac surovín pomocou hnetacieho háku, miešacej a šľahacej metly či špeciálnej flexi metly a najrôznejšie druhy tortových zmesí, kysnutého cesta, ale aj polevy, náplne či krémy alebo napríklad zemiakovú kašu. Gratus Kuliner to skrátka vie rozbehnúť vo veľkom.

Sklenený mixér s objemom 1,4 litra vám pomôže pripraviť koktaily, smoothie, dipy, omáčky alebo krémové polievky, dokonca aj tekuté cestá, napríklad na palacinky. Je doplnený o vtláčadlo , ktoré posúva suroviny smerom k nožom a napomáha k ich rozsekaniu.

Vďaka 6 diskovému strúhadlu veľmi rýchlo spracujete zeleninu do šalátov, oriešky aj čokoládu do múčnikov alebo rožky na strúhanku. S mlynčekom na mäso zvládnete pripraviť mäso na karbonátky, hamburgery či boloňskú omáčku. Hrubosť mäsa si volíte skrz 4 mlecie doštičky. S ďalšími nástavcami môžete vytvárať údenárske výrobky, mäsové šišky Kebbe či vykúzliť 4 tipy domáceho vianočného pečiva.

Vďaka lisu na ovocie, bobuľoviny a zeleninu si doma môžete vyrobiť džús z ríbezlí, čučoriedok, malín alebo uhoriek a paradajok, tie sú bohaté predovšetkým na vitamín C, B, D, ktoré vaše telo potrebuje nielen v zimnom mrazivom období. Na džúsy z citrusových plodov - pomarančov, citrónov a grepov je špeciálne určený citrusovač . Súčasťou balenia je samozrejme tiež 0,8 litrová nádoba na šťavu a čistiaca kefka.

Aby ste si svoju každodennú porciu čerstvých vitamínov mohli vziať kamkoľvek so sebou, je robot vybavený aj 2 športovými fľašami z Tritanu s objemom 600 ml a 400 ml. Tritan je vysoko odolný materiál, ktorý neabsorbuje chute ani pachy. Vždy si tak vychutnáte presne tú kombináciu chutí, ktorú si namixujete. Slim dizajn fľaše je navrhnutý priamo do ruky. Perfektne pasuje do dverí auta aj chladničky.

Milujete taliansku kuchyňu? Potom si môžete vytvoriť domáce cestoviny, chutné ako z presláveného Talianska. Lasagne, Penne, Rigatoni, Ditaloni Rigat, Macheroni, Papperdelle, Srelline, Anellini, Lisce i Ditalini. Toto všetko zvládnete s 5 vykrajovačmi na cestoviny , ktoré sú súčasťou mlynčeka na mäso.

Zdravú múku nielen na cestoviny, ale aj pečivo, zahusťovadlá a múčniky si môžete pomlieť v mlynčeku na obilniny, strukoviny a ryžu . Mlynček oceníte predovšetkým pri príprave bezlepkových pokrmov.

Ďalšou vychytávkou je aj mlynček na mak.

Bezlepkové cesto má na háku

Bezlepkové cestá je potrebné skutočne dôkladne prepracovať, aby sa suroviny bez lepku, ktorý pôsobí ako spojivo, poriadne prepojili. Tvar háku na bezlepkové cesto je navrhnutý tak, aby lepšie stieral suroviny aj zo steny misy, a tak napomáhal k rovnomernému prehnieteniu všetkých prísad. Tomu prispieva aj možnosť nastavenia jeho výšky. Bezlepkové cestá pre vás razom prestanú byť obávaným strašiakom.

Skvelé recepty k jednotlivému príslušenstvu nájdete v kuchárke Šéfkuchář robot vo vnútri škatule. Spolu vykúzlite tie najbáječnejšie pokrmy pre každú príležitosť.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 10 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Technické parametre:

 • Objem hlavnej nádoby 6.7 l
 • Ovládanie elektronické-tlačidlové
 • Plynulá regulácia rýchlosti Áno
 • Pulzný spínač Áno
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota hnetenie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota lis na citrusy
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mixér
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota šľahanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cukroví
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota plnenie údenín
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota miešanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota lis na ovocie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cestoviny
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mlynček na mak
 • Planetárny systém miešania Áno
 • Príkon robota 1500 W
 • Materiál nádoby nerez

K stiahnutiu

Vida