Kuchynský robot ETA Gratus R.U.R. 0028 91920

Kód produktu: ETA002891920
Novinka
Limitovaná kolekcia multifunkčného kuchynského robota Gratus R.U.R. s výkonným motorom, celokovovým prevedením a bohatým príslušenstvom.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Keby slovo ROBOT pred sto rokmi v hre bratov Čapkovcov nezaznelo, ťažko odhadovať, ako by sme dnes jedného z našich najobľúbenejších pomocníkov nazývali. Ako výraz vďaky, úcty a obdivu k inováciám vznikla limitovaná kolekcia multifunkčného kuchynského robota ETA Gratus R.U.R., ktorý sa tak z praktického pomocníka povýšil na zberateľský kúsok.

Limitovaná kolekcia R.U.R. vyniká originálnym dizajnom s unikátnymi prvkami vytvorenými špeciálne pre túto príležitosť. Dobu z počiatku minulého storočia však pripomína iba zvonka – vo vnútri stále skrýva to, prečo sa kuchynské roboty ETA držia už niekoľko rokov na prvých priečkach najpredávanejších produktov v kategórii multifunkčných kuchynských spotrebičov.

Pomocník, ktorý v kuchyni nezaháľa

Multifunkčný kuchynský robot ETA Gratus R.U.R. si hravo poradí s každou úlohou, ktorú mu pridelíte. Dokonale spracuje rôzne druhy cesta či krémov a za okamih vyšľahá tú najnadýchanejšiu šľahačku. A to je iba na začiatku – vďaka širokej škále príslušenstva nájde uplatnenie pri každodennej práci v kuchyni, ale aj počas kulinárskych disciplín, do ktorých sa púšťate iba sezónne či nárazovo.

Jedinečný výkon pre dokonalé výsledky

Kuchynský robot ETA Gratus R.U.R. je vybavený silným motorom o príkone 1200 W, ktorý vďaka stabilizátoru dokáže udržovať nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení. Robot tak zvládne dokonale spracovať aj tuhé cestá či rozmixovať tvrdú alebo mrazenú zeleninu.

Dôkladne spracované cesto bez hrudiek sľubuje tiež planetárny systém miešania, ktorý spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osy a navyše aj okolo celej misy. Všetky ingrediencie sa tak dokonale premiešajú a vytvoria cesto presne podľa vašich predstáv.

Všetko, čo ste si v kuchyni priali

Spolu s kuchynským robotom dostanete tiež celú radu šikovného príslušenstva. Hnetací hák skvele poslúži pri príprave tuhého cesta, šľahacia a flexi metla si poradí s krémami či šľahačkou a metlu na miesenie využijete na ostatné druhy cesta.

Inovatívny šľahací nadstavec je navyše vybavený predĺženou pracovnou časťou, ktorá zaistí efektívnejšie premiešanie surovín, a to aj u stien misy.

Vhod príde tiež sklenený mixér o objeme 1,4 l, ktorý umixuje ovocné smoothies, dresinky alebo lahodné krémové polievky bez toho, aby pohlcoval farby a pachy. Vďaka nadstavcu na strúhanie so šiestimi rôznymi diskovými strúhadlami zase vykúzlite zdravé zeleninové prílohy a šaláty.

Malým veľkým pomocníkom je aj prídavný multifunkčný sekáčik, ktorý sa nezľakne ovocia, zeleniny, ani mäsa či syrov. Hravo tiež namelie mak, kávu či orechy a s vervou sa zhostí aj drvenia korenia a sušených byliniek. Obstojí tiež pri výrobe marinád, pesta, pyré, dresinkov a detskej výživy.

Malým aj veľkým potom vykúzlite úsmev na tvári domácou zmrzlinou. Vďaka špeciálnemu nadstavcu ju vyrobíte rýchlo a ľahko a navyše budete mať perfektný prehľad o jej zložení. Zdravším, ale nie menej chutným alternatívam tak už nič nebráni.

Špecialista na mletie mäsa

Robot Gratus R.U.R. je tiež skutočným odborníkom na prípravu mletého mäsa. Vďaka mlynčeku budete vždy presne vedieť, aké mäso ste namleli a pokrmy z neho pripravené tak budete jesť s oveľa väčšou chuťou. Navyše môžete voliť medzi štyrmi rôznymi hrubosťami mletia a prisspôsobiť tak konzistenciu konkrétnemu receptu. Mlynček vám ponúkne možnosť plnenia domácich klobások alebo výroby mäsových trubičiek Kebbe, milovníkom sladkého zároveň podá pomocnú roku pri výrobe strojových cukroviniek. Navyše je novo vybavený prítlačnou doskou s tesnením, ktoré zamedzuje vniknutiu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota.

Kvalitné prevedenie a odolné materiály

Elegantný dizajn prístroja dokonale doplní interiér každej kuchyne. Celokovové prevedenie robota potom zaručuje jeho vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Otáčky môžete plynule regulovať pomocou otočného regulátora alebo využiť pulzný spínač pre okamžitý maximálny výkon.

Nie menej praktická a odolná je nerezová misa o objeme 5,5 l. Navyše je doplnená priehľadným krytom s otvorom na pridávanie surovín za chodu. Môžete sa tak spoľahnúť na maximálnu bezpečnosť, perfektný prehľad o priebehu spracovania a elimináciu nechceného neporiadku v okolí spotrebiča.

Robot, s ktorým je radosť pracovať

Optimálnu výšku všetkých nadstavcov ľahko prispôsobíte množstvu surovín v mise. Manipulácia s prístrojom je pritom veľmi jednoduchá, rovnako ako výmena príslušenstva, ktorú uľahčuje bezpečnostný systém výkyvného ramena. Jednotlivé nekovové časti je možné pohodlne umývať v umývačke riadu, čo vám významne uľahčí prácu a ušetrí drahocenný čas.

Bezpečnosť zaisťuje tepelná poistka, ktorá sa aktivuje pri preťažení prístroja. Protišmykové nožičky sa postarajú o maximálnu stabilitu a zabránia nežiadúcemu posúvaniu prístroja pri práci.

S priloženou brúskou na nože potom bleskurýchlo nabrúsite všetky kovové nože vo vašej kuchyni. Poradí si s nerezovými nožmi aj s tými najkvalitnejšími z tvrdenej ocele.

Predĺžená záruka

Na motor kuchynského robota ETA Gratus R.U.R. vám zadarmo poskytneme predĺženú záruku 10 rokov. Do služby Predĺženej záruky sa registrujte TU.

Technické parametre:

 • Objem hlavnej nádoby 5.5 l
 • Ovládanie mechanické-gombíkové
 • Plynulá regulácia rýchlosti Áno
 • Pulzný spínač Áno
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota hnetenie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota sekanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota krájanie, strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mixér
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota šľahanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cukroví
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota plnenie údenín
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota miešanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček
 • Planetárny systém miešania Áno
 • Príkon robota 1200 W
 • Materiál nádoby nerez
 • Retro Nie