Kuchynský robot ETA Gratus Vital 0028 90091

Kód produktu: ETA002890091
Kuchynský robot ETA Gratus VITAL pre zdravšie varenie s vlastným mlynčekom na obilie a strukoviny pre domácu celozrnnú aj bezlepkovú múku.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Odporúčaná maloobchodná cena
689.99

Popis:

SVOJE ZDRAVIE ZVERTE ROBOTU ETA GRATUS VITAL!

Obzeráte sa po skvelom kuchynskom pomocníkovi, ktorý vám pomôže so zdravými receptami a vaše každodenné varenie sa tak stane kulinárským koncertom? Všetku ťažkú a namáhavú prácu, ktorou by ste trávili zbytočne veľa času, za vás urobí kuchynský robot GratusVital 0028 90091 od českej značky Eta. Prístroj, ktorý šľahá, mixuje, hnetá, strúha, lisuje a melie , má nádherný moderný dizajn v luxusnom bielom nerezovom prevedení.

PLANETÁRNY SYSTÉM MIEŠANIA DOKONALE SPRACUJE SUROVINY

Robot GratusVital je úplne neprekonateľný pri spracovaní surovín a príprave krému a rôznych druhov cesta vo veľkej, 5,5 litrovej nerezovej pracovnej mise. Využíva totiž planetárny systém miešania, ktorý vďaka premysleným pohybom umožňuje kvalitnejšie a dokonalejšie premiešanie všetkých ingrediencií. Inovatívny šľahací nástavec s predĺženou pracovnou časťou zasa zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy. A keď pripravujete iba menšie množstvo, môžete si nástavce vhodne výškovo upraviť. Pre každý druh krému či cesta použite najvhodnejší nástavec – šľahaciu metlu, miešaciu metlu, flexi metlu alebo hnetací hák.

NAMEĽTE SI MÄSO, MAK, OBILIE A STRUKOVINY

Vítaným príslušenstvom robota je mlynček na mäso so štyrmi veľkosťami mlecích doštičiek, nástavcami pre výrobu údenín a tiež tvorítkom na cukrovinky. S robotom GratusVital ľahko pomeliete tiež mak a po novom dokonca obilniny, strukoviny a ryžu. Tento špeciálny mlynček s pravými mlecími kameňmi si poradí so pšenicou, žitom, ovsom, nelúpaným jačmeňom, prosom, pohánkou, šošovicou, hrachom, fazuľami či kukuricou a zachová v nich všetky enzýmy, oleje, vitamíny a nasýtené mastné kyseliny. Namlieť si tak môžete klasickú lepkovú, ale aj bezlepkovú múku, čo ocenia nielen ľudia s celiakiou, ale tiež vyznávači bezlepkových diét.

UMIXUJTE SI SMOOTHIE DO ŠPORTOVEJ FĽAŠE A VYRAZTE VON!

Veľmi platný pri príprave pokrmov vám bude tiež sklenený mixér o objeme 1,4 litra, ktorý nepohlcuje pachy a farby mixovaných potravín a vtláčadlo, vďaka ktorému môžete bezpečne tlačiť suroviny priamo k nožom. Vďaka veľmi výkonnému 1200 W motoru so stabilizátorom udržuje robot nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení a môžete sa preto spoľahnúť, že všetky omáčky, smoothie, kokteily či pyré budú úplne hladké a delikátne. Pokiaľ ste vyznávačmi zdravého životného štýlu alebo športovci, určite uvítate, že pripravené smoothie či kokteily si môžete vziať kamkoľvek so sebou vďaka dvom športovým fľašiam na pitie z Tritanu, ktoré sú súčasťou výbavy robota GratusVital. Fľaše sa zmestia aj do držiaka nápojov v aute a majú praktický neoprénový termobal, ktorý pomáha udržovať teplotu nápoja.

SPRÍJEMNITE SI DEŇ ČERSTVÝMI ŠŤAVAMI BEZ CHÉMIE

Týmto však množstvo funkcií robota Eta GratusVital nekončí. Nástavec na strúhanie so šiestimi diskovými strúhadlami a prevodovkou pre optimálne otáčky, vám umožní strúhanie zeleniny, ovocia, zemiakov, syra a ďalších potravín. Pripraviť si môžete aj čerstvé šťavy plné vitamínov a to vďaka lisu na bobuľoviny, ovocia a zeleniny. Ak uprednostňujete šťavy z pomarančov či grapefruitov, použite miesto lisu citrusovač. Pokiaľ by vám táto bohatá výbava nepostačovala, môžete si k robotu dokúpiť najrôznejšie nástavce, napr. na výrobu domácich cestovín.

CELOKOVOVÉ PREVEDENIE ROBOTA ZAISŤUJE SPOĽAHLIVÝ CHOD

Technické prevedenie kuchynského robota Eta GratusVital je veľmi dômyselné a kvalitné. Veľmi masívne celokovové prevedenie vrátane prevodovky zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke. Plynulá regulácia otáčok vám zasa umožní použiť optimálnu rýchlosť a intenzitu pre spracovanie daných surovín. Ak potrebujete maximálne otáčky, stačí použiť funkciu Pulse. Pre vašu bezpečnosť a pohodovú prevádzku obsahuje robot GratusVital niekoľko poistiek, ktoré bránia preťaženiu motora či nechcenému spusteniu prístroja v odklopenej polohe. A keď je varenie u konca, môžete nekovové diely robota jednoducho umyť v umývačke riadu.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 10 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

 • Objem hlavnej nádoby 5.5 l
 • Ovládanie mechanické-gombíkové
 • Počet rýchlostí 8
 • Plynulá regulácia rýchlosti Áno
 • Pulzný spínač Áno
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota hnetenie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota sekanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota krájanie, strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota lis na citrusy
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mixér
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota šľahanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cukroví
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota plnenie údenín
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota miešanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota lis na ovocie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mlynček na mak
 • Planetárny systém miešania Áno
 • Príkon robota 1200 W
 • Materiál nádoby nerez

K stiahnutiu