Kuchynský robot ETA Gratussino R.U.R. 002390100

Kód produktu: ETA002390100
Limitovaná kolekcia multifunkčného kuchynského robota Gratussino R.U.R. s výkonným motorom, kovovými prevodmi a bohatým príslušenstvom.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Keby slovo ROBOT pred sto rokmi v hre bratov Čapkovcov nezaznelo, ťažko odhadovať, ako by sme dnes jedného z našich najobľúbenejších pomocníkov nazývali. Ako výraz vďaky, úcty a obdivu k inováciám vznikla limitovaná kolekcia multifunkčného kuchynského robota ETA Gratus R.U.R., ktorý sa tak z praktického pomocníka povýšil na zberateľský kúsok. Pre dodržanie symboliky dvoch bratov sa tejto pocty dostalo tiež nie menej obľúbenému modelu ETA Gratussino.

Limitovaná kolekcia R.U.R. vyniká originálnym dizajnom s unikátnymi prvkami vytvorenými špeciálne pre túto príležitosť. Dobu z počiatku minulého storočia však pripomína iba zvonka – vo vnútri stále skrýva to, prečo sa kuchynské roboty ETA držia už niekoľko rokov na prvých priečkach najpredávanejších produktov v kategórii multifunkčných kuchynských spotrebičov.

Užitočný pomocník do vašej kuchyne

Multifunkčný kuchynský robot ETA Gratussino R.U.R. vás nadchne planetárnym systémom miešania a bohatou výbavou, teda kombináciou, ktorá je zárukou perfektného výsledku a širokej škály praktických schopností. Dokáže šľahať, miesiť i uhniesť cesto, poradí si so strúhaním zeleniny a orechov, ale aj s mletím mäsa, plnením údenín, prípravou mäsových trubičiek Kebbe či výrobou strojových cukroviniek. Okrem toho dokáže pripraviť domácu zmrzlinu a aby toho nebolo málo, nabrúsi všetky kovové nože vo vašej kuchyni.

Stane sa vašou pravou rukou

Ovládanie pomocou otočného regulátora je jednoduché a plynulé, a tak si ľahko nastavíte optimálnu rýchlosť a intenzitu spracovania surovín. Pulzný spínač potom zaistí okamžitý maximálny výkon. Prevádzka je pritom sprevádzaná svetelnou signalizáciou.

Pohodlná je tiež výmena nadstavcov, ktorú uľahčuje aretácia výkyvného ramena. To je navyše vybavené bezpečnostným systémom, a tak sa robot nespustí, pokiaľ je rameno v odklopenej polohe. Robot ďalej disponuje bezpečnostnou tepelnou poistkou proti prehriatiu motora a protišmykovými nožičkami, ktoré zaisťujú stabilitu na pracovnej ploche.

Rovnako jednoduchá ako manipulácia je tiež údržba robota – nekovové príslušenstvo je možné jednoducho umyť v umývačke riadu.

Planetárny systém miešania

Planetárny systém miešania zaistí kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie všetkých surovín. Výkonný 1000W motor so stabilizátorom navyše udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení. O dlhú životnosť prevodovky sa potom postarajú kovové prevodové kolieska.

V tele robota sa skrýva aj priestor na uschovanie napájacieho kábla.

Bohaté príslušenstvo

Robot Gratussino je vybavený veľkou nerezovou misou o objeme 4,5 l, ktorá je opatrená priehľadným krytom s otvorom na pridávanie surovín za chodu. V balení nájdete okrem hnetacieho háku tiež nastaviteľnú metlu na šľahanie a metlu na miesenie pre jednoduchú prípravu cesta, krémov a nátierok. Základnú výbavu dopĺňa sklenený mixér o objeme 1,4 l, ktorý nepohlcuje farby a pachy a nechýba ani mlynček na mäso o priemere 54 mm s tromi veľkosťami mlecích doštičiek, nadstavcom na plnenie domácich klobások a jaterníc, nadstavcom na trubičky Kebbe a praktickým tvorítkom na cukrovinky. Nechýba ani strúhací nadstavec so štyrmi ostrými strúhadlami (na šaláty, zemiaky, syr, strúhanku a iné), nadstavec na výrobu domácej zmrzliny, ľadového krému a mrazeného jogurtu a praktická brúska na nože pre rýchle nabrúsenie nerezových čepelí a kvalitných nožov z tvrdenej ocele.

Nepostrádateľnou súčasťou sú tiež praktické doplnky, ktoré uľahčia výmenu príslušenstva a jeho používania – napríklad plastová násypka, vtláčadlo, priehľadný kryt na misu na miesenie a uvoľňovacie kľúče. Ďalšie príslušenstvo môžete dokúpiť a škálu funkcií tak ešte rozšíriť.

Predĺžená záruka

Na motor kuchynského robota ETA Gratussino R.U.R. vám zadarmo poskytneme predĺženú záruku 5 rokov. Do služby Predĺženej záruky sa registrujte TU.

Technické parametre:

 • Objem hlavnej nádoby 4.5 l
 • Ovládanie mechanické-gombíkové
 • Plynulá regulácia rýchlosti Áno
 • Pulzný spínač Nie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota hnetenie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota krájanie, strúhanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota šľahanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota tvorítko na cukroví
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota plnenie údenín
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota miešanie
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček
 • Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota výroba zmrzliny
 • Planetárny systém miešania Áno
 • Príkon robota 1000 W
 • Materiál nádoby nerez
 • Retro Nie

K stiahnutiu

Vida