Vysávač ETA Milio 2446 90000 2 v 1

Kód produktu: ETA244690000
Tyčový vysávač ETA Milio 2 v 1 obsahuje aj ručný vysávač a je neoceniteľným pomocníkom v každej domácnosti. Akumulátor 18 V, prevádzka až 20 min.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Rýchly upratovanie drobných nečistot

Vysávač ETA 2446 Milio v zlatej farbe je praktický tyčový vysávač 2 v 1 s možnosťou využitia tiež ako ručný vysávač. Vďaka 18 V akumulátoru NiMH budete môcť vysávať aj bez prívodného kábla.

Dva vysávače v jednom v luxusnom zlatom designu!

Tyčový vysávač je ideálny na upratovanie všetkých typov podláh, vrátane horšie dostupných miest a hravo si poradí aj s vysávaním omrviniek zo stola alebo kuchynskej linky. Je ľahký, skladný, vždy po ruke k rýchlemu použitiu a na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 20 min.

Pre väčšiu účinnosť je vysávač vybavený rotačnou kefkou, ktorá je určená špeciálne pre vysávanie parkiet a ďalších tvrdých podláh, kedy šetrná kefka znižuje riziko poškrabania podlahy.

Prevádzka vysávača je bezvrecková, všetky nečistoty sa zachytia v zbernej nádobe o objemu 0,4 l. Praktické je tiež osvetlenie na hubici, ktoré osvieti vysávaný priestor pred vysávačom.

Tyčový vysávač Milio je skladovaný v stojane, ktorý súčasne slúži pre nabíjanie. Svetelná signalizácia na prvý pohľad ukáže nabíjanie vysávača.

Súčasťou balenia je okrem praktického stojana aj vankúšová hubica určená na vysávanie čalúnenia. Šterbinová hubica slúži pre vysávanie užších priestorov.

ETA na tento produkt ponúka predĺženú záruku 3 roky na motor.

Technické parametre:

  • Doba prevádzky 20 min
  • Hlučnosť 83 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.4 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)
  • Typ filtrácie cyklónový
  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
  • Osvetlenie na hubici Áno

K stiahnutiu

Vida