Vysavač robotický ETA Navaggio 2228 90000

Kód produktu: ETA222890000
Novinka
Výkonný robotický vysávač 2 v 1 s mopovaním, digitálnym motorom a laserovou navigáciou. Možnosť uloženia viacerých máp, SMART aplikácia, výdrž vysávača až 120 m

Popis:

Choďte na upratovanie chytro


Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Navaggio 2 v 1 sa o upratovanie domácnosti postará za vás. ETA Navaggio podlahu nielen vysaje, ale zároveň aj poumýva. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA Navaggio, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností vysávača.

Veľmi vysoký výkon vysávača ETA Navaggio zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 3 200 mAh, vďaka ktorému vysávač vydrží až 120 minút! Pokiaľ robot upratať predsa len nestihne, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 3-4 hodiny.

Vysoký sací výkon je sprevádzaný kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najmenším čiastočkám. To poteší nielen alergikov, ale tiež všetky domácnosti s domácimi maznáčikmi.

ETA Navaggio sa nestratí


Vďaka inteligentnej laserovej navigácii zmapuje vysávač ETA Navaggio celú miestnosť a upratovanie je tak rýchlejšie a dôkladnejšie ako u predchádzajúcich typoch navigácie. Pamätá si upratané miesta a vy si tak môžete byť istí, že žiadne nevynechá.

Vysávač je vybavený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zasa chránia robot pred nepríjemným pádom zo schodov. V aplikácii ETA Navaggio ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.


Budete si rozumieť


Pre lepšiu komunikáciu je ETA Navaggio vybavený hlasovým sprievodcom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť česky či anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.


Špina nemá šancu


Robotický vysávač sa nezľakne žiadnej upratovacie výzvy. Hybridná kefa, ktorý je tvorený kombináciou lamiel a štetín, je vhodný pre všetky druhy podláh. Účinne a šetrne sa tak postará o dlažbu, parkety aj linoleum. Hravo si poradí aj s kobercami s výškou vlasu do 1 cm. Bočné kefky zase účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Navaggio sa tak postará o naozaj dôkladné upratovanie.

Vysatú podlahu ETA Navaggio na záver i vytrie. Po nasadení mopovacího nástavce a nádržky na vodu s objemom 180 ml dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania danému povrchu alebo znečistenia.

Vďaka svojej kompaktnej výške 9,5 cm zvládne upratať aj pod nižším nábytkom a vojde sa do každej medzery. Na podlahe ho drží odolná kolieska s pohonom, ktorá veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm.


Viacposchodové mapovanie priestoru


Robotický vysávač ETA Navaggio s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná.  Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy.Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti iba naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. Na každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť a nastaviť rôzne režimy upratovania.


Chytrá aplikácia pre inteligentné upratovanie


Povýšte upratovanie na novú úroveň. ETA Navaggio zvládne až 6 režimov upratovania! Bez aplikácie je k dispozícii iba automatický režim, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a následne vyhľadá nabíjaciu stanicu. Pokiaľ sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

S chytrou aplikáciou môžete nielen vysávač ovládať pohodlne pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češtine, budete si tak skvele rozumieť.  S chytrou aplikáciou bude upratovanie hračka!

V aplikácii je vám k dispozícii už zmienená funkcia mopovania. Tu si môžete navoliť intenzitu mopovania medzi tromi úrovňami – nízkou, strednou a vysokou.

Určite oceníte aj funkciu upratovania pozdĺž stien, kedy vysávač pomocou bočných kefiek nájde všetky zabudnuté chuchvalce prachu.

Lokálne upratovanie využijete pri nehodách s rozsypanou kávou či ryžou. ETA Navaggio uprace iba konkrétne miesto, napríklad omrvinky pod stolom po výdatnom obede.

Pokiaľ chcete upratať iba jednu miestnosť, využite zónové upratovanie. V aplikácii si vyberiete spálňu či detskú izbu a zvyšok už nechajte na robote. Nakoľko sa u vás perfektne vyzná, môžete si byť istí, že uprace iba tam, kde chcete.

Dôkladné upratovanie sa určite bude hodiť po náročnej oslave alebo pred príchodom návštevy. V tomto režime ETA Navaggio uprace byt či dom hneď dvakrát.

Kompatibilita
- Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí
- Operačné systémy Android 4.4 a vyššie, iOS 9.0 a vyššie
- Aplikácia ETA Navaggio zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store

Technické parametre:

 • Hlučnosť 72 dB
 • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.3 l
 • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
 • Virtuálna stena áno, v mobilnej aplikácii
 • Výška 9.4 cm
 • Mopovanie Áno
 • Použitie robotický vysávač s mopom
 • Mobilná aplikácia Áno
 • Doba prevádzky na jedno nabitie až 120 min
 • Typ navigácie Laserová navigácia
 • Druh podlahy na tvrdé podlahy
 • Druh podlahy na koberce
 • Plánovanie upratovania Áno
 • Rozoznávanie prekážok bezdotykové

K stiahnutiu