Elektrický hrniec na pečenie ETA Pečenka MAX 0133 90010

Kód produktu: ETA013390010
Tradičný hrniec na pečenie ETA Pečenka určený na pečenie, zapekanie, dusenie a varenie – teraz s bohatšou výbavou. Zdravo, chutne a úsporne.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Topné teleso

Popis:

Tradícia v modernom kabátiku

Elektrický hrniec ETA Pečenka si iste pamätajú aj naše babičky. Prvá Pečenka bola totiž uvedená na trh už v roku 1962. Od tej doby sa materiály aj dizajn posunul dopredu a vy tak ETA Pečenku môžete plne využívať aj dnes. Teraz aj s bohatšou MAX výbavou!

S Pečenkou hravo zvládnete varenie, dusenie, pečenie i zapekanie, hotové jedlá v nej tiež môžete udržiavať v ideálnej teplote, až kým k stolu nezasadnú všetci stravníci. Hrniec je vyrobený z nepriľnavého materiálu, žiadnych pripálenín sa tak nemusíte báť.

Úspora miesta i energie

Pečenie hrniec ETA Pečenka vyniká svojimi kompaktnými rozmermi. Nájde si tak miesto v každej menšej kuchyni, nestratí sa ale ani vo väčšej domácnosti. S nádobou s objemom 4,3 l uvaríte obed či večeru pre celú rodinu. Nespornou výhodou je tiež nízka energetická náročnosť. S príkonom púhych 475 W je ETA Pečenka až o 80% úspornejšie než klasická rúra. A to na účtoch za elektrinu rozhodne spoznáte.

V balení Pečenky MAX nájdete príslušenstvo, so kterým vykúzlite ešte viac kulinárskych dobrôt:

 • Stredovú formu využijete na prípravu nadýchaných báboviek
 • Ochranné veko zakryje horúcu nádobu, ale slúži aj pre bezpečné vyklopenie pripravovaného pokrmu a ako servírovací podnos
 • S grilovacím roštom pak pripravíte mäso, ryby, údeniny i zeleninu bez nadbytočného tuku a rizika spálenia
 • Grilovacie ihlice vám pomôžu s prípravou perfektných špízov

Pozrite sa na RECEPTY PRE PEČENIE HRNIEC ETA Pečenka

Na detailoch záleží

A ako charakterizuje dnešný vývoj elektrického pečúceho hrnca Zdeněk Veverka, designer značky ETA?

Pamätám si, že sme mali na chalupe podobnú pečenie misu. Samozrejme s elegantnou patinou. Nádoba bola pomerne objemná, vošlo sa do nej celé kurča. Pri pečení príjemne prevoňala celú miestnosť. Na druhej strane som mal vždy trochu obavy s ňou manipulovať. Rozpálenej veko budilo rešpekt, a preto bolo nutné mať pripravenú podložku kam veko po odklopení položiť. Nemenej nebezpečné sa mi zdalo pripojenie kábla.“

„Tieto momenty sa mi automaticky vybavili, keď som začínal na projekte ETA Pečenka pracovať. Okrem zadaných parametrov som chcel, aby nová Pečenka netrpela tým, čo sa mi nepáčilo na tej, čo som poznal. Zámerom teda bolo vytvoriť spotrebič, kde užívateľ nebude mať obavy, že sa pri manipulácii stane nejaká nehoda. Tomu zodpovedá tvar spodnej plastovej vane, do ktorej sa vloží pečenie nádoba. Tým sa zamedzí kontaktu s horúcou nádobou.

Dizajn veka bol navrhnutý tak, aby manipulácia s ním bola bezpečná a minimalizovala sa možnosť popálenia. Vychádza z pevnej konštrukcie, ktorá právom dodáva pocit bezpečia. Takmer od začiatku bolo pracované aj s farebnosťou jednotlivých dielov. Nakoniec bola vybraná neutrálna kombinácia, ktorá funguje v každej kuchyni.

Na elektrický hrniec na pečenie ETA Pečenka MAX značka ETA poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na vykurovacie teleso. Pre získanie záruky sa stačí bezplatne zaregistrovať TU.


Technické parametre:

 • Časovač/minútka nie
 • Displej bez displeja
 • Nastaviteľná teplota nie
 • Funkcia hrnce pečie
 • Funkcia hrnce varí
 • Funkcia hrnce zapeká
 • Funkcia hrnce griluje
 • Objem hrnca/panvice 4.3 l
 • Príkon hrnca/panvice 475 W

K stiahnutiu

Vida