Vysávač ETA Poseidon 7865 90030

Kód produktu: ETA786590030
Novinka
Viacúčelový vysávač ETA Poseidon 4v1 na suché a mokré vysávanie, šampónovanie, čistenie okien, hĺbkové čistenie, prepieranie kobercov a čalúneného nábytku.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Odporúčaná maloobchodná cena
199.99

Popis:

Viacúčelový vysávač ETA Poseidon v prevedení 4 v 1, je určený na suché a mokré vysávanie, hĺbkové čistenie, čistenie okien a prepieranie kobercov alebo čalúneného nábytku. V kategórii viacúčelových vysávačov disponuje vysokým sacím výkonom až 300 W. Skvele sa tak hodí do bytov a rodinných domov, alebo aj do menších firiem.

Se svojimi funkciamisuchého a mokrého vysávania, šampónovania, možnosťou vysávania tekutín a možnosťou vysávania nečistôt a tekutín bude ideálnym pomocníkom.

Súčasťou balenia viacúčelového vysávača ETA Poseidon je univerzálna podlahová hubica s výsuvnou turbokefou pre efektívnejšie vysávanie kobercov, ktorá účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Nadstavec na tvrdé podlahy vám umožní vysávanie tvrdých podláh ako sú parkety, plávajúce podlahy, dlažby, lino atď. Turbokefa vám umožní efektívnejšie vysávať koberce, účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Ďalej sú v príslušenstve stierka, veľká a malá šampónovacia hubica, hubica na umývanie okien, sacie trubky (kovové dvojdielne), vankúšové hubica s ktorou šetrne povysávate mäkké textilné povrchy ako je čalúnenie alebo vankúše. So štrbinovou hubicou upracete aj v úzkych a ťažko prístupných miestach, a kefka s jemnými štetinkami vám pomôže upratať na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín – najčastejšie na nábytku, obrazoch, stenách apod.

Filtráciu zabezpečujú dva mikrofiltre – ochranný motorový a výstupný a syntetické prachové vrecko.

Veľký objem syntetického prachového vrecka 5 litrov šetrí náklady a minimalizuje nutnosť jeho výmeny. Objem odpadovej nádoby na prach / vodu je 8 litrov. Je tu zabudovaný bezpečnostný plavák, ktorý zabráni preplneniu odpadovej nádoby. Objem nádrže na čistiaci roztok sú 4 litre. Čistiaci roztok možno plniť bez nutnosti demontáže vysávača. Integrované čerpadlo umožňuje účinné dávkovanie čistiaceho roztoku. Svetelná signalizácia vás bude informovať o prevádzke čerpadla. V prípade potreby možno zmeniť režim z mokrého na suchý, zmena je rýchla – za pár minút. S veľkým akčným rádiusom 11 metrov bez problémov dosiahnete aj do vzdialených miest. Ochrana proti prehriatiu motoru aktívne ochráni el. motor pred poškodením.

Okamžité zníženie sacieho výkonu možno podľa potreby previesť mechanicky na držadle hadice. Viac účelový vysávač ETA Poseidon je vybavený otočnými kolieskami, ktoré umožňujú plynulý pohyb do všetkých strán a zároveň zaisťujú vysokú stabilitu pri pojazde. Kolieska sú úplne zakryté a tým sú chránené proti odlomeniu. Pevné a praktické držadlo uľahčí manipuláciu. Pri uskladnení vysávača oceníte úchyt pre upevnenie napájacieho káblu a vertikálna parkovacia poloha.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Technické parametre:

  • Hlučnosť 80 dB
  • Objem prachového sáčku alebo nádoby 8 l
  • Typ filtrácie sáčkový
  • Akčný rádius/ dosah 11 m
  • Príkon vysávače 1500 W
  • Typ konštrukcie podlahový

K stiahnutiu