ETA PURITA Čisticí prostředek na trouby a mikrovlnné trouby

Kód produktu: ETA995690000
Novinka
Čistiaci prostriedok účinne odstraňuje mastnotu a pripálené nečistoty. Ideálne pre použitie na sporáky, rúry, grily a kuchynské obklady

Popis:

Čistenie rúry zaručene nepatrí k obľúbeným domácim činnostiam, ale čas od času sa spálenými zvyškami jedla a mastnotou bojuje každý z nás. Upratovanie si môžete z veľkej časti uľahčiť správne zvoleným prostriedky.


Čistiaci prostriedok ETA Purita ľahko a účinne odstraňuje mastnotu a pripečené zvyšky jedla z vnútra rúry a zanechá ju čistú a pripravenú na ďalšie pečenie. Prostriedok sa vďaka rozprašovači nanáša jednoducho a vy tak budete mať plnú kontrolu nad dávkovaním.


Čistiaci prostriedok ETA Purita vám pomôže aj s čistením mikrovlnných rúr, sporákov, či kuchynských obkladov. V lete ho využijete aj na čistenie pripálenín a mastnoty z grilu. Prostriedok je k čisteným povrchom šetrný, vy sa tak nemusíte obávať žiadnych zaschnutých škvŕn.


Mastnota z varenia a vyprážania často lipne aj na kuchynských obkladoch. Čistiaci prostriedok ETA Purita zo zvislých plôch nesteká, môžete ho tak pohodlne na kachličky naniesť a mastnotu zmyť. Vaša kuchyňa bude zase ako nová.


Otočný bezpečnostný uzáver zaistí správne použitie a objem 500 ml vám vystačí na niekoľko upratovacích vyčíňania. ETA Purita je vyrobená v Českej republike.


Technické parametre:

  • Použitie vnútorné
  • Využitie domáce spotrebiče
  • Využitie domácnosť

K stiahnutiu