Vysávač akumulátorový ETA Rotary 14,4 V 1425 90000 sivý/biely

Kód produktu: ETA142590000
Ručný vysávač novej generácie s elektrickou rotačnou kefou, vysokým sacím výkonom a 14,4 V Li-ion akumulátorom pre výdrž až 25 minút na jedno nabitie.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Čistotu máte pevne vo svojich rukách

Ručný vysávač novej generácie ETA Rotary vás nadchne silným sacím výkonom a elektrickou rotačnou kefou, ktorá zaistí ešte efektívnejší zber a vyčesanie nečistôt. O ich filtráciu sa následne postará účinný HEPA filter.

V kategórii akumulátorových ručných vysávačov vyniká tiež dĺžkou prevádzky na jedno nabitie. Kvalitný 14,4 V Li-ion akumulátor vám umožní až 25 minút nepretržitého vysávania a následne sa znova plne nabije iba za 5 hodín.

Vďaka nízkej hmotnosti, malým rozmerom a ergonomicky tvarovanej rukoväti sa navyše s týmto príručným pomocníkom príjemne manipuluje a sťažovať sa nebudú ani vaše prsty – tlačidlo ON/OFF je možné aretovať vo zvolenej polohe, a tak ho nemusíte po celú dobu vysávania kŕčovito stláčať.

Pozbieraný prach a nečistoty následne putujú priamo do transparentnej nádobky o objeme 400 ml, ktorá vás zbaví nutnosti nákupu a výmeny vreciek na prach.

Roztočte to s bohatým príslušenstvom

Nástenná dobíjacia základňa slúži nielen na nabíjanie, na ktorého dokončenie vás upozorní svetelná kontrolka, ale aj k praktickému uskladneniu vysávača a jeho príslušenstva. Toho je slušná zbierka – okrem rotačnej turbokefy s priamym pohonom (ideálna na vysávanie čalúneného nábytku či interiéru automobilu), dostanete tiež štrbinovú hubicu na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom, atď.) a kefku s jemnými štetinkami na upratovanie na miestach, ktoré potrebujú šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch).

Predĺžená záruka

Záruku na motor vysávača ETA Rotary vám zdarma predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Čas prevádzky 25 min
  • Vysávanie suché
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Počet akumulátorov 1
  • Držiak na stenu Áno

K stiahnutiu