Vyhrievacia deka ETA Shawn 5325 90000 biela

Kód produktu: ETA532590000
Elektrická vyhrievacia deka s diaľkovým ovládaním, 9 teplotnými stupňami a časovačom.

Popis:

Zahreje na tele aj na duši

Teplo dokáže účinne uľaviť boľavým svalom a kĺbom, ale aj zmierniť menštruačné bolesti. Vytúžený komfort však poskytne tiež behom sychravých dní alebo pri pobyte v miestnosti bez ústredného vykurovania či rozpálených kachlí.

Dopriať si príjemné teplo na počkanie pritom vôbec nemusí byť zložité. Elektrická vyhrievacia deka ETA Shawn slúži ako spodná výhrevná deka, ktorá svojimi rozmermi (80 x 160 cm) perfektne padne na štandardné jednolôžko.

K hrejivému pocitu, ktorý poteší telo aj dušu potom prispieva tiež jej na dotyk veľmi príjemný materiál.

Buď teplo!

Ovládanie elektrickej vyhrievacej deky ETA Shawn je úplne jednoduché a pohodlné. Všetko máte doslova na dosah ruky vďaka diaľkovému ovládaču s podsvieteným LCD displejom. Vybrať si tak môžete rovno z 9 teplotných stupňov. Nastavená teplota je pritom automaticky udržovaná po celú dobu prevádzky.

Stlačením tlačidla nastavíte tiež dobu, počas ktorej vás má prikrývka hriať, a to v rozmedzí 1 až 9 hodín. O váš maximálny komfort sa potom postará funkcia predhrievania, ktorá prikrývku najprv rýchlo nahreje a následne ju udrží po dobu 9 hodín príjemne teplú pri najnižšom teplotnom stupni.

Jednoducho a bezpečne

S údržbou vyhrievacej prikrývky si nemusíte lámať hlavu – je ju totiž možné jednoducho prať v práčke. Zabudované bezpečnostné čidlo proti prehriatiu vás potom zbaví starostí z možného nebezpečenstva a vďaka nízkemu príkonu (60 W) sa navyše nemusíte obávať ani vysokých účtov za elektrinu.

Technické parametre:

  • Počet teplôt 9
  • Príkon 60 W
  • Diaľkové ovládanie v balení Áno
  • Typ jednolôžko
  • Typ prikrývka
  • Materiál deky fleece
  • Možnosť prania v práčke Áno

K stiahnutiu