Zubná kefka ETA Sonetic 0709 90000 modrá

Kód produktu: ETA070990000
ETA SONETIC - revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Sonická technológia MOVE+, technológia microBUBBLES, šikovný 2minútový časovač.

Popis:

Žiarivý chrup a zdravé ďasná, je to ľahké!

Zdá sa vám, že si nedokážete vyčistiť zuby správne? Alebo vás ich čistenie dokonca bolí? Vsaďte na skutočného špecialistu a prenechajte starosti zubnej kefke ETA Sontetic 0709 90000 v modernom odtieni. S jeho starostlivosťou bude o vaše zuby vďaka revolučnej technológii vo všetkých smeroch postarané omnoho lepšie a kvalitnejšie, a to všetko komfortne bez akejkoľvek námahy.

Podľahnite kvalitnejšej starostlivosti

Elektronické zubné kefky sú veľmi obľúbené, a to nielen kvôli pohodliu, ktoré ponúkajú, ale predovšetkým preto, že ich práca je bezchybná, dôsledná a výsledok neporovnateľne lepší s manuálnym čistením. Dokážu odstrániť zubný povlak aj v medzizubných priestoroch, ktoré sú príčinou všetkých stomatologických nemocí. Sú skvelou prevenciou proti zubnému kazu, zubnému kameňu, krvácaniu ďasien, zápalu ďasien, zápachu z úst a parodontóze. Posuňte hranice čistenia zubov ešte ďalej a nechajte sa zlákať pokrokovou sonickou technológiou, ktorá sa dokáže postarať o zuby ešte dôkladnejšie.

Šetrné, ale efektívne čistenie

Chcete mať istotu, že máte správne a šetrne vyčistené zuby? Patríte medzi osoby, ktoré majú citlivý chrup? Vyberte si kefku so sonickou technológiou MOVE+, ktorej kúzlo spočíva v malých, rýchlych, kmitavých pohyboch. Tých učiní až 22 000 za minútu, čo je neporovnateľne viac, než zvládnete spraviť pri čistení zubov vlastnou rukou. A viac pohybov znamená účinnejšie čistenie. Vďaka tomu odstránite omnoho viac zubného povlaku a predídete vzniku zápalu ďasien a ďalších onemocnení. O ťažko dostupné miesta sa postará technológia microBUBBLES, ktorá dokáže účinne odstrániť nečistoty aj v medzizubných priestoroch. Zárukou šetrnej starostlivosti sú potom kvalitné jemné DuPont štetiny, ktoré sú citlivé k vášmu chrupu a aj k ďasnám.

Inteligentná kefka

Inteligentný časovač nastavený na 2 minúty, ktoré sú odporúčané poprednými stomatológmi, vás v 30 sekundových intervaloch upozorňuje na zmenu kvadrantu v ústach. Nemusíte už odpočítavať minúty, kefka vás sama prevedie čistením, a vaša ústna dutina bude vždy rovnomerne vyčistená. Poteší vás extrémne dlhá výdrž, ktorá je zárukou každodenného bezproblémového fungovania. Kefka vydrží až 3 mesiace pri štandardnom použití 2x denne po 2 minútach. Prevádzka je zaistená 1 kusom batérie AAA, ktorá je súčasťou balenia.

Vyberte si to pravé

Pre komplexnú a účinnú starostlivosť máte k dispozícii dva režimy čistenia, a to intenzívny a šetrný. K výbave patria dve hlavice kefiek, z ktorých je jedna masážna a druhá klasická. Hlavice sú špeciálne navrhnuté tak, aby presne kopírovali tvar zubov a líniu ďasien, a perfektne tak odstránili všetky nečistoty. Ich výmena je navyše veľmi ľahká a zaberie vám pár sekúnd. O pohodlné čistenie zubov sa postará ergonomicky tvarovaná rukoväť. Samozrejmosťou je vodeodolné prevedenie.

Technické parametre:

  • Úložný priestor Nie
  • Zdroj energie batérie aaa
  • Ústna sprcha Nie
  • Časovač Áno
  • SMART Nie
  • Typ sonická

K stiahnutiu