Zubná kefka ETA Sonetic 0709 90010 sonická

Kód produktu: ETA070990010
ETA SONETIC - revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Sonická technológia MOVE+, technológia microBUBBLES, šikovný 2minútový časovač.

Popis:

Profesionálna starostlivosť o vaše zuby priamo z vašej kúpeľne

Pokiaľ máte pocit, že bežná kefka vaše zuby dokonale nevyčistí, skúste vhodnejšiu variantu. Zubná kefka ETA Sonetic 0709 90010 je výbornou voľbou v prevencii aj riešení stomatologických problémov. Prajete si vyšší lesk vašich zubov, alebo potrebujete poriadne odstrániť zubný povlak? S touto kefkou to nebude žiadny problém.

Efektívnejšie odstránenie zubného povlaku

Kefka dokáže omnoho lepšie a efektívnejšie odstrániť zubný povlak a je nevyhnutná pri čistení medzizubných priestorov. Poradí si s nimi lepšie, než bežné manuálne kefky. Vďaka kefke ETA Sonetic 0709 90010 budete mať omnoho menej zubného kazu a zubného kameňa. Ak trpíte na krvácanie ďasien, je pre vás tátoo kefka to pravé. Ďasná už nebudú krvácať a vyhnete sa tiež zápalu ďasien, zápachu z úst a parodontóze. Akonáhle túto kefua ETA Sonetic 0709 90010 raz vyskúšate, bežnú kefku už nikdy nebudete chcieť.

Špeciálna technológia microBUBBLES a technológia MOVE+

Revolučná technológia microBubbles a Sonická technológia Move+ dokáže vyčistiť zuby až 22000 pohybmi za minútu a efektívnejšie tak odstrániť povlak a baktérie. Vaše zuby tak budú omnoho žiarivejšie a čistejšie, než kedykoľvek pred tým. Už sa nebudete musieť hanbiť rozžiariť sovu tvár krásnym úsmevom.

Neprekonateľná výdrž

Veľkou prednosťou tejto kefky je jej dlhá výdrž. Na jednu batériu AAA, ktorá je súčasťou balenia, vydrží kefka ETA Sonetic 0709 90010 až 3 mesiace pri bežnom každodennom používaní. Výhodou použitia batérie v kefke je tá, že si ju môžete zobrať kdekoľvek na cestu a nemusíte tak riešiť, či je v danom mieste vhodná zásuvka. Je ideálnym pomocníkom napríklad pri kempovaní.

Dvojminútový časovač pre správnu starostlivosť o váš chrup

Ak nemáte dobrý odhad na čas, ponúka kefka inteligentný dvojminútový časovač s 30sekundovými intervalmi, aby ste mohli rovnomerne a dôkladne vyčistiť jednotlivé časti ústnej dutiny. Kefka ETA Sonetic 0709 90010 je vodeodolná, a tak ju môžete kedykoľvek umyť pod tečúcou vodou.

Dva typy kefiek pre ešte dôslednejšiu starostlivosť

Pre dokonalú a účinnú starostlivosť o vaše zuby a ďasná sú súčasťou balenia tiež 2 hlavice kefiek. Masážny a klasický nadstavec. S jednou hlavicou môžete jemne zuby aj ďasná masírovať a s druhou ich dôsledne vyčistiť. Kefka ETA Sonetic 0709 90010 je vybavená kvalitnými jemnými DuPont štetinami, ktoré vám zaistia bezproblémovú a šetrnú starostlivosť o vaše zuby. Zuby a ďasná budú rozmaznávané a jemne hladené, ale tiež dôkladne vyčistené.

Jemné štetinky odstránia všetky nečistoty na vašich zuboch, ktoré boli nazhromaždené počas dňa. Môžete si tak počas dňa vychutnať akékoľvek jedlo, čiernu kávu aj červené víno. S kefkou ETA Sonetic 0709 90010 nebude žiadny problém, všetky škvrny odstrániť. Vďaka ergonomicky pogumovanej rukoväti, je manipulácia s kefkou ETA Sonetic 0709 90010 veľmi pohodlná.

Technické parametre:

  • Úložný priestor Nie
  • Zdroj energie batérie aaa
  • Ústna sprcha Nie
  • Časovač Áno
  • SMART Nie
  • Typ sonická

K stiahnutiu